İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlanan hesapla ilgili site

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bİraderin google hesabı 4-5 ay önce banlanmıştı ve o hesapta bulunan sitelerin çoğu adsense ten banlı değil. bir tanesi hariç. aynı sitelere kendi PUB kodumu koyup reklam yayınlasam kendi hesabımı da tehlikeye atmış olurmuyum? Malum soy isimlerimiz aynı. Yani google aynı kişi olarak görürmü bizi?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu soru benim de kafamı karıştırmıştır hep...Umarım cevap cıkar.

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÜStad günahınıza girmek istemem ama ben yaptım sorun olmadı henuz.3 aydır da düzenli paramı yatırıyorlar.
Tabi genede tercih sizindir ben sadece tecrübemi paylaşmak istedim

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bİraderin google hesabı 4-5 ay önce banlanmıştı ve o hesapta bulunan sitelerin çoğu adsense ten banlı değil. bir tanesi hariç. aynı sitelere kendi PUB kodumu koyup reklam yayınlasam kendi hesabımı da tehlikeye atmış olurmuyum? Malum soy isimlerimiz aynı. Yani google aynı kişi olarak görürmü bizi?

rahat olmanız için whois bilgilerini değiştirin, o sitelerde adsense politikalarına aykırı bir durum yoksa çekinmenizi gerektirecek birşeyde yok.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hesap mı banlandı, domain mi banlandı? hesap banlandı ise hesaptaki sitelerin çoğunun adsenseden banlı olmadığını nereden anladınız?

bunun dışında insanlar site alıp, satabilir. bu yaklaşımla düşünürseniz banlanan hesabınızdaki sitelerinizde başka hesapları yayınlayabilirsiniz. domain banlıysa zaten reklam çıkmaz, google a mail atarak reklamları göstermiyor der, durumu böyle izah edersiniz, hesap banlıysa siteyi satın aldık vs ile durumu bildirirsiniz. ama tabii kolay yola başvurarak, "cinlik" yaparak aynı bilgisayardan banlanan siteleri, farklı hesapla yönetmeye kalkarsanız yeni hesabı da banlatabilirsiniz. banlanan hesapla ilgili hiçbir bağlantı kurdurmamanız doğru olur.
Biraz farklı yaklaşmak lazım. alın 20 ytl ye bir modem, alın 100 ytlye bir bilgisayar, bilgisayar kullanmayan ninenizin evine kurun oradan yönetin, ya da hiç yönetmeyin başvurun, pin ve banka bilgilerini girin, hesabı unutun, bilgisayarı atın. gelen paranıza bakın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5