İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan hesapta kullandığım site

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Bir sitem için reklam verdiğimden dolayı anormal hit artışı dolayısıyla hesabım banlandı.Yani giriş yaptığım zaman adsense hesabınız durdurulmuştur diyor , hiçbir işlem yapamıyorum. Şimdi arkadaşım adına hesap açtık tamamiyle onun bilgileriyle.Bu sitemin whois bilgilerini falan değiştirmeden onun adsense hesabını benim banlanmama neden olan sitede kullansam herhangi bir sorun olur mu? Şu anda kural ihlali yok.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sorun olmaz banlanmanıza sebep olan olayı çözmediyseniz yine banlanırsınız olan bu olur

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam o zaman koyacağım.Banlanmama sebep olan olay , bir online tv izleme programına reklam verdim , bir günde 350 direct hit geldi, 17 saatte hesabım banlandı , 18 saatte de reklamı kaldırtmıştım zaten.Ama itirazlarıma rağmen açmadı hesabımı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5