İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan siteme yeniden adsense ekliyebilirmiyim

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar sitemde adsense reklamları vardı 12 dolar olunca banlandım. :) Gelen emailleri filanda hiç okumadım niye banlamışlar filan diye.. 3 4 ay oluyor bu olay olalı şimdi yeni bir adsense hesabı alabilirmiyim alırsam siteme koyabilirmiyim ?

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadasim hesabinizimi banladilar yoksa domainimi banladilar?Keske gelen emailleri okumus olsaydiniz sebebini ögrenmis olurdunuz

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya 12 dolar dı bende 12 dolar için ugraşmaya, okumaya degmez dedım okumadım hiç :( Domainin banlanıp banlanmama durumunu öğrenemezmiyiz.. ??

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Biraz zor gibi gözüküyor hocam, gerçi güncel durumu bilmiyorum google da. En son 2006 yılında atak aldım, bann yedim o günden beri kara listedeyim herhalde, hepsi özgün 150-200 makalem olan bloguma 'içeriğiniz özgün değil' diyip vermemişlerdi geçen yaz...

Sizde keşke okusaydınız, belki benzer bir durumdur, hem nedenini öğrenmedikten sonra hesabınızın tekrar kapanmıyacağınında garantisi yokki aynı hataları yapabilirsiniz, ne olduğunu bilmedikten sonra.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Biraz zor gibi gözüküyor hocam, gerçi güncel durumu bilmiyorum google da. En son 2006 yılında atak aldım, bann yedim o günden beri kara listedeyim herhalde, hepsi özgün 150-200 makalem olan bloguma 'içeriğiniz özgün değil' diyip vermemişlerdi geçen yaz...

Sizde keşke okusaydınız, belki benzer bir durumdur, hem nedenini öğrenmedikten sonra hesabınızın tekrar kapanmıyacağınında garantisi yokki aynı hataları yapabilirsiniz, ne olduğunu bilmedikten sonra.

Farklı bir site için düşünüyorum şimdiki adsenseyi :S

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İsim ve adres bilgileriniz aynı olucak, banka hesap no (Tc no veriyomuyduk hatırlamıyorum ama yasal sorumluluktu galiba) biraz zorlanabilirsiniz, benim 4 yıl oldu adsenseden uzaklaştırılmam, adtech ile idare edeyorum.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İsim ve adres bilgileriniz aynı olucak, banka hesap no (Tc no veriyomuyduk hatırlamıyorum ama yasal sorumluluktu galiba) biraz zorlanabilirsiniz, benim 4 yıl oldu adsenseden uzaklaştırılmam, adtech ile idare edeyorum.

adres değişti, banka hesap no değiştide işte tc kimlik no vermişmiydim acaba bende hatırlıyamadım :)

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.

Adsense ye girdiğimde bu yazıyla karşılaşıyorm arkadaşlar bir daha adsense filan alamam mı ben :) Farklı bi mail le filan değişik ve legal bir yöntemle.. :) Sorun olmayacak şekilde ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5