İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan siteyi tekrar açma yöntemi

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu yolu denemedim ama sonuç verdiğini bir çok arkadaşım söylüyor.Sizinle paylaşmak istedim.

İlk olarak sitemap ' a giriş yapıyorsunuz.
https://www.google.com/webmasters/sitemaps/login

sağ üst köşede tools var oraya tıklıyoruz orada cıkan "Submit a reinclusion request" ' e tıklıyoruz.Sonra sitemizi seçiyoruz choose site. Bunları yapmadan önce sitenizle ilgili sitemap oluşturmayı unutmayın .Sitenizin sandboxa ya da banlanmasına neden olan yönlerini ortadan kaldırın. Sonra "By submitting this form, I acknowledge that:" tik atarak onay verin sonra işleme devam edin.

Bu yolla bir çok arkadaşım banlanan sitelerini açtırdı 1 hafta içerisinde... Dünkü mesajımda sandboxda oldugun söyleyen zıpkınn arkadaşımız(" ben googledan günde 2000$ kazanma ihtimalini sevdim :) ) bu yolu denersen belki sorunu çözebilirsin.

Herkeze bol paylaşımlı günler.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,
ö.m için teşekkürler, ben bu reinclusion olayını kaç aydır arıyorum sitemap sayfasında :) ama önyargılar her zaman öğrenmeyi ve başarıyı engelliyor, ben devamlı olarak domain ismine tıklayınca gelen sayfalara bakıyorum, sanki ordan başka bir yerde olamazmış gibi :) bakalım gönderdim banlı olan siteyi

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insallah bende gorurum ve duacı olurum sağlıgıne :D :D ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5