İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanan Üyeler Hakkında...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Süreli banlanma da süreyi belirliyoruz. 3 gün, 5 gün... o kadar süre forumda banlı gözüküyor ve süre dolduğunda banı açılıyor.

Ayrıca birinin 15 20 üyeliği olduğunu düşünüyorsanız bunu incelememiz üzerine rapor edebilirsiniz.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
burdaki banlanan bir üye benim msnde kayıtlı.arasıra sohbet ederiz . ki burdan niçin banlandığını bilmiyorum.eğerki dolandırıcılık vs ise ben o adamı msnden hemen silmek isterim.en azından birilerini mağdur edenler belli olsun yeterlidir. bir de süresiz banlananlarla belli bir süre banlananlar farklı mı ben anlayamadım.

Bende bu olaydan bahsediyorum,

Banlananların neden banlandığını bilelim ki bizde ona göre hareket edelim,

Bu çok zor bir işlem olmamalı.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu cümleden bunu anladım. Başka bi dilde söylemiyorsanız başka bi anlamda barındırdığını sanmıyorum?

Banlanan kişilerin neden banlandığını öğrenmek istememiz suç mu?

Hem madem o mesaja istinaden yazacaksınız o mesajdan alıntı yapında bizde bilelim.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Suç demiyoruz ki ya da suçmuş gibi davranmıyoruz. 500'den fazla yasaklı kişi var ve forum kurallarını ihlal ettikleri için banlanıyorlar. Forum Kuralları'da zaten yazılı duyurularda, merakınızı forum kurallarını okuyarak veya banlanan arkadaşlara nedenini sorarak giderebilirsiniz pek ala.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5