İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandım Tekrar Hesap Açsam?

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 2 gün önce banlandım 5 günlük site zaten günde 2 dolar kazanıyordu banlanacağı kesindi ancak hile yapmadım.neyse tekrar adsense hesabı alıp aynı siteye kodları yerleştirsem yine banlanırmıyım yardımda öyle bir cevap bulamadımda şimdiden teşekkürler ve saygılar

Ekleme: bu arada adsenseden test ödemesi bile aldım hesabıma 2,32 tl aktarmışlar banlandığım 10 doları alamadım ama 2 tl aldım hehe maksat para almak benim oldu 2 tl:D

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar 2 gün önce banlandım 5 günlük site zaten günde 2 dolar kazanıyordu banlanacağı kesindi ancak hile yapmadım.neyse tekrar adsense hesabı alıp aynı siteye kodları yerleştirsem yine banlanırmıyım yardımda öyle bir cevap bulamadımda şimdiden teşekkürler ve saygılar

Ekleme: bu arada adsenseden test ödemesi bile aldım hesabıma 2,32 tl aktarmışlar banlandığım 10 doları alamadım ama 2 tl aldım hehe maksat para almak benim oldu 2 tl:D

keşke bende adsense alabilseydim dunyanın parasını kazanacaktım ama bir türlü vermiyorlar merak ettiğim şu hocam siz adsense başvurunca ilk onaylandıgında yani askıda dediği zaman reklamları yerleştirdiniz mi ya da reklam yerleştirmeden direk onaylandı ? bu arada aynı siteye adsense vermezler diye biliyorum ban yemişsiniz çünkü yeni domain alın bence ...

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yerleştirdim hesabım biraz eskiydi 2 adsense hesabım vardı ikiside banlandı ilişkili olduğu için hocam bu arada adsenseden başka alternatifler aradım gg de onaylamadı linkz onaylar inşallah bekliyorum hala oda olmadı millete adsense hesabı açıcam hayrına

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet yerleştirdim hesabım biraz eskiydi 2 adsense hesabım vardı ikiside banlandı ilişkili olduğu için hocam bu arada adsenseden başka alternatifler aradım gg de onaylamadı linkz onaylar inşallah bekliyorum hala oda olmadı millete adsense hesabı açıcam hayrına

bu aralar çok zor bnde ban yedim bi türlü alamadım hocam bnde oyle kaldm turk reklm şirktleriyle çalışıyom az kazandırıyo idare edecez mecbur adsense olana kadar:(

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangisiyle çalışıyorsun hocam merak ettm ?

shevsevko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
banlandıysanız başka biri adına hesap açın derim. Bende aynı isim ile 2 kere açtım 2.si de ban yedi.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başka bir hesap ve başka bir domain ile devam etmeniz gerekiyor malesef geçmiş olsun.

nuri3778

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pc ne format at ilk önce bence şimdiye kadar 20 adet hesabım banlanmıştır artık tecrübe edindim ailemden aynı kişi adına 2 . kere açtım şuan 4. aya girdi. banlanmadım. adresini yazarken kat 3 te oturuyorsan kat 1 falan yaz yada ptt den gidip kendin al ptt merkeze pinin gelsin.ilk ay benim görüşüm 1 doları geçme. ikinci ay yine orantılı yükseliş göster 3-4. aylarda kafana göre takıl hile yapmadan ama. ban yemessin bunları yaparsan. kolay gelsin

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç birşey yapmadım kendi reklamlarımada tıklamadım 1 haftalık site günde 2 dolar kazanıyordum sanırım ondan bende şaşırıyordum hergün 20 kişi tıklıyordu yeni bir sitenin bu kadar kazanması haksız gelmiştir o yönden haklılar ama hile yapmadım aptal google işte türklere garezi var

ahmet_16

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pc ne format at ilk önce bence şimdiye kadar 20 adet hesabım banlanmıştır artık tecrübe edindim ailemden aynı kişi adına 2 . kere açtım şuan 4. aya girdi. banlanmadım. adresini yazarken kat 3 te oturuyorsan kat 1 falan yaz yada ptt den gidip kendin al ptt merkeze pinin gelsin.ilk ay benim görüşüm 1 doları geçme. ikinci ay yine orantılı yükseliş göster 3-4. aylarda kafana göre takıl hile yapmadan ama. ban yemessin bunları yaparsan. kolay gelsin

denemesi bedava adsense için değer aslında hocam iyi etmişsin bende bloggerdan hesap alıyordum istediğim kadar ama o devirde kapanmış :D

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi açıkça konuşalım biz türkler olarak google da itibarımızı kaybetmişiz site açıyoruz tak hemen kazanalım diye reklamlarımıza tıklıyoruz sonra da ban yiyince tıklamadım falan ya elbet hile yapıyoruz o yuzden ban geliyor ban gele gele itibar kalmayınca google un gozunde bittik kazansak bile hile olarak algılayıp kapatıyorlar mesele bu aslında :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5