İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlandımmı Bakarmısınız.

F

Fox_Zener

Misafir
Arkdaşlar Forum Sitem Var Reklam Gösterimlerim Sadece Ana Sayfada Gözüküyordu Konu İçinde Gözükmüyordu Google Mail Attım Sonra Böyle Bir Mail Aldım

Merhaba,

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.turkeyindir.com/panda-anti-virus-2007-serial-turkce-t22274.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir.

Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.
AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz.

Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
w a r e z içeriğin varmış. domainin banlanmış ! hesabın açık. adsense'i başka domainlerde kullanabilirsin.

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
aynı sorunu geçenlerde bende yaşadım. google hesabıbı artık o domainle kullanamıyosun kardeşim. başka sitelere koyarsan reklamları çıkıyo ama ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
aynı sorunu geçenlerde bende yaşadım. google hesabıbı artık o domainle kullanamıyosun kardeşim. başka sitelere koyarsan reklamları çıkıyo ama ;)

ne alakası var bende aynı e postayı aldım gecenlerde sayfalarındaki yasadışı ve telif hakkı iceriği kaldır ve googleye meil yolla hesabın veya siten banlanmadı cünkü uyarı aldığım sitemde hala reklam yayını yapıyorum ve ustue odeme bile aldım

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ne alakası var bende aynı e postayı aldım gecenlerde sayfalarındaki yasadışı ve telif hakkı iceriği kaldır ve googleye meil yolla hesabın veya siten banlanmadı cünkü uyarı aldığım sitemde hala reklam yayını yapıyorum ve ustue odeme bile aldım

Aynı durum bende de oldu

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O siteden bir daha Adsense yayinlayamayacaksin diyorlar, hesabin aktif..

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain ban olduğunu bilmiyordum, sevindim:)
bir site banlandığında tüm hesap kapatılıyor diye düşünmüştüm

F

Fox_Zener

Misafir
illegal içerikleri kaldırdım mail attım bakım durum düzelecekmi

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun domaine geçirdi google iimi banlanmasını tercih ederim hesabın domaine bişe olmasın.Geçmiş olsun düzelir inşallah.

Bir BAN mevsimi daha başladı diyebilirmiyiz acaba?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Resim sitelerinde banlanma cok olur derler Allah'a şükür bir sorun yaşamadım ve yaşatmaz da inşallah Allah.

Artık biliyorum ki copy / paste siteler kesinlike sonu ban. ban ban ban. yaparsam rezil olayım :p

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
geçmiş olsun
peki sadece program download bölümünde göstermesek google reklamını yine domain ban yermiyiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5