İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banlanır mıyım sizce ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Anlamadigim yeni hesap icin basvurdugunda baska sitesi yoksa mecburen banlanan site adresini vermiycekmi?Cünki site adresi vermek mecbur nasil olacak peki bende bir bilgi alabilirmiyim lütfen bu konuda

Blogspottan ingilizce bir blog açıp onunla başvurabilir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Himmm anladim,2-3 ay sonra tekrar banlanan siteye yine burdan alinan kodlari ekleme yapilsa yine sorun olurmu?Bence olur gibime geliyor ama..

Banlanan sitede kodlar çıkmaz bir süre sonra.
Banlanma nedenlerine göre hileli durum varsa temizlenip, adsenseye affetmesi için başvurulabilir.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Banlanan sitede kodlar çıkmaz bir süre sonra.
Banlanma nedenlerine göre hileli durum varsa temizlenip, adsenseye affetmesi için başvurulabilir.

Yanlis anlattim galiba domain banlanmasi yok sadece hesap kapatilmasi var kodlar cikarda daha önceden bu sitede reklamlar yayinlandigi icin 2-3 ay sonra tekrar o siteye konulsa ne olur onu ögrenmek istiyorum.
Adsenseya dediginizi yaptim hile filanda yoktu 3,5 senelik hesabimi kapattilar cevap geldi acmiyorlar malesef.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
ss

Yanlis anlattim galiba domain banlanmasi yok sadece hesap kapatilmasi var kodlar cikarda daha önceden bu sitede reklamlar yayinlandigi icin 2-3 ay sonra tekrar o siteye konulsa ne olur onu ögrenmek istiyorum.
Adsenseya dediginizi yaptim hile filanda yoktu 3,5 senelik hesabimi kapattilar cevap geldi acmiyorlar malesef.

Dostum ben banlanan siteme gene adsense koydum bir de işin ilginci başvurdum affedin diye..Bir ilginci de başka hesabım yok dedim..Şimdi reklamlar duruyor..O adsensei de banlasınlar umrumda değil:)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248

Berat da banlanan hesapta bulunan siteye kod yerleştirmişti. Banlanınca insan "acaba" diyor açıkcası. Bundan emin değilim, ama ban sebebi olabilir.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Dostum ben banlanan siteme gene adsense koydum bir de işin ilginci başvurdum affedin diye..Bir ilginci de başka hesabım yok dedim..Şimdi reklamlar duruyor..O adsensei de banlasınlar umrumda değil:)

Aslinda benimde cok umrumda degil zaten cuvalla hile ile götürenleri banlamazlarken kirintilarinla hamallik yapip reklamlarini yayinlayan bizlere karsi böyle yapan adsense protesto edip yayinlamamak en güzeli aslinda.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
snm

Aslinda benimde cok umrumda degil zaten cuvalla hile ile götürenleri banlamazlarken kirintilarinla hamallik yapip reklamlarini yayinlayan bizlere karsi böyle yapan adsense protesto edip yayinlamamak en güzeli aslinda.

Yok ben hile yapmadım zaten.Ama banladı :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100

Hocam, adam 5 tane hesap açmış, google'ın suçu neki? Beni bannlayın diye bağırmışsınız resmen arkadaşlar.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Hocam, adam 5 tane hesap açmış, google'ın suçu neki? Beni bannlayın diye bağırmışsınız resmen arkadaşlar.

5 hesap acıp banlanmamasını da biliriz.O sorun değil ancak benim öğrenmek istediğim neye göre banladığı..Cookiler mi yoksa domaine göre mi ? Ve domainde reklamın çıkıp çıkmamasının banlanmayla alakasının olup olmadığı...Ve klasik gelen banlanma mesajının domainleri de etkileyip etkilemediği..Anlatabildim mi ? O 5 hesap aktif değilken ban yedim.Arada giriyordum ancak TR de iken giriyordum şimdi banlanması kafamı karıştırdı.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
5 hesap acıp banlanmamasını da biliriz.O sorun değil ancak benim öğrenmek istediğim neye göre banladığı..Cookiler mi yoksa domaine göre mi ? Ve domainde reklamın çıkıp çıkmamasının banlanmayla alakasının olup olmadığı...Ve klasik gelen banlanma mesajının domainleri de etkileyip etkilemediği..Anlatabildim mi ? O 5 hesap aktif değilken ban yedim.Arada giriyordum ancak TR de iken giriyordum şimdi banlanması kafamı karıştırdı.

Cookilerde olabilir. Ben daha önce atlascash diye bir ptc sitesinden bann yemiştim. Şöyle oldu, aynı pc ve 2 farklı modem. Biri benim evin modemi, diğeri komşunun modemden bağlandım. Sonuç hesaplar kapatıldı. Sadace IP adresi değil yani mesele hocam.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Cookilerde olabilir. Ben daha önce atlascash diye bir ptc sitesinden bann yemiştim. Şöyle oldu, aynı pc ve 2 farklı modem. Biri benim evin modemi, diğeri komşunun modemden bağlandım. Sonuç hesaplar kapatıldı. Sadace IP adresi değil yani mesele hocam.

Aynı pc ise (donanıma göre ) de banı yapıştırıyorlar bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5