İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanırmıyım??

sipsis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sitem var ve sitemdeki hesaplayıcılar bir hastane tarafından kullanılcak yani 4 5 bilgisayar tarafından ve bu sayfalarda adsense reklamlarım var gün içerisinde bu bilgisayarlardan farklı doktorlar tarafından tıklamalar gelebilir bunu sonucunda ban yermiyim

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Sayfa to oranına bağlı, banlanma riski var.Mesela site adresini buraya yazman yanlış, ben gelip tıklama yaparsam bile banlanırsın. Böyle zihniyetteki çok insan var, bence linki kaldırın.

sipsis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linki kaldırdım uyarın için sağol sayfa tıklama oranları en fazla kaç olabilir bu konuda bilginiz varmı acaba

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
linki kaldırdım uyarın için sağol sayfa tıklama oranları en fazla kaç olabilir bu konuda bilginiz varmı acaba

Şimdi gün geldi %15 ile 6 ay ödeme aldım, gün geldi %10 oldu ban yedim.

Ancak en iyi sayfa to %7 civarı olan, %15 bile pek sorun çıkartmaz. Ancak %10'un fazlasında risk vardır, %25 ve üstü bayağı bir ban tehlikesi yaşar.

sipsis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk gün %240 tı ama şimdi %12 falan inş ban yemem bu ikinci adsense hesabım alana kadar neler çektim:D

sipsis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni hesabm ama daha 3. günüm bu daha yeni hile hurdaya karısmyom:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5