İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banlanırmıyım

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.
Şu anda iki hesabım var.
İkisi farklı domainler için.
İkisine de aynı bilgisayarımdan kontrol ediyorum.
Eskiden 2. domain için birincinin adsense hesabını kullanmııştım.
Şimdi kendisininkini kullanıyorum.

İki adsense hesabımda benim adıma kayıtlı.

Arkadaşlar banlanırmıyım.
Ve ne yapabilirim

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım 2 hesap kullanımı yasak,belki mail atarsan bunları birleştirebilirler ama belki de kendini elevermiş olursun.... :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google degisik siteler icin ayri ayri hesap acmaya gerek yok diyor ancak sen boyle birsey yapmissin... Google ayni isime nasil 2 ayri hesap verdi anlasilir gibi degil. Temennim insallah banlanmazsin.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İki hesabından birinin sahiplik bilgilerini başkasına ait olarak göster abine ablana vs. adres olarakta başka bi adres verebilirsen banlanmazsın ancak, şu anki halin ile hesaplardan birini kapatacaklardır.

Kolay gelsin

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- İsim değiştirmek çözüm olmuyor. Çünkü ilk girilen isim her zaman saklı onlarda.
- mail atmak ve durumu anlatmak istedim(İki hesabım var tekini kapatabilirmisiniz özür dilerimn diye ) ama ya kendimi ele verirsem dedim.

ve derken konuyu açtım.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 1.5 yıldır iki hesabım var. Fakat bir tanesini 1.3 yıldır kullanmıyorum. Fakat ara sıra diğer hesabıma aynı bilgisayardan girdiğim oldu. İki hesapta benim adıma kayıtlı ve şu an ikisi de açık. Fakat dediğim gibi, bir tanesini sadece 2-3 ay kullandım ve epeydir giriş yapmıyorum.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke mail atmasaydın bence durum asıl şimdi riske girdi :S

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaplarda banlanmana neden olacak birşey yoksa sırf 2 hesabın var diye banlanacağına ihtimal vermiyorum. Hesaplardan birinin parasını çekip kullanmayı bırak bence.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesaplarda banlanmana neden olacak birşey yoksa sırf 2 hesabın var diye banlanacağına ihtimal vermiyorum. Hesaplardan birinin parasını çekip kullanmayı bırak bence.
Aynen katılıyorum,hesaplardan birini nadasa bırak yedekte dursun,diğerini kullan.Aynı bilgisayardan da girmemeye çalış...

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekemiyorum. Çünkü henüz 30 $ var.
Acaba günlük 10 $ kazandıran sitem var ona mı koysam 50 $ olana kadar. Daha sonra gerçek hesabımın kodlarını koyduğumda sıkıntı yaratırmı.

Ayrıca kapatacağım hesabıma ait domaine gerçek adsense kodumu koymak banlanma sebebi olmazmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi