İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

banner reklam verilicektir

D

doLob

Misafir
VazgectimSenden reklam bulabiliyorum demissin ama o kadar ucuza bende yapsam bende reklam alirim kendimi tatmin ediyorum sitede hos duruyor diyosun ama 10 tane reklam aliyorsun 150 ytl yapiyor diger arkada 2 reklam satiyor 150 ytl aliyor yani yine ayni yere cikiyor.

ya yok sen yyaanlis anladin beni imzayi gorunce biraz korktum panik yaptim acaba bendemi kus gribi oldum diye :)

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif sunan herkese tesekkurler inceleme yapılıp en kısa süre reklam verilcektir.

O

oXo

Misafir
KingTR' Alıntı:
@oXo hayatındaki hiç ticaret yapmadığın çok belli oluyor.Ben kendi ailemin dükkanında büyüdüm.ve bu konuda çok şey öğrendim @dolob'un anlatmak istediği bir taktiktir bunu bütün tüccarlar uygular kandırmaca diyerek bizede hakaret ediyorsun.Mesela bir plaja gidersin orda bir hamburger bir kola istersin önce kola gelir.hamburger 10 dakika sonra gelir.Sen hamburger gelene kadar kolayı içerisn zaten ve yeni bir kola daha istersin.Ha işte bunlar ticaretin sırlarıdır hileleri değil lütfen yazacağınız şeyleri ölçüp biçerek yazın

saygılar...

Ne soylemek istedigimi yazmisim bence sende yalnis anlamissin.

Saygilar.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
yok ya acaip sekilde reklam fiyatlari dustu
2000 tekilli bir site 15$ a reklam alıyorsa oturup uzun uzun bunun nedenlerini konusmak lazim piyasa o kadar dustuki sitelerin masrafi bile cikmiyor artik. bazi sagolsunlar ceplerinden mi yiyolar napiyolar anlamadim 3 kurusa reklam alip koca siteyi idare ediyolar.. bu ise bi standart getirmek sart bence

Hic uzun uzun ne dusunmeye ne de gerek yok! Piyasanin icinde uzun suredir birisi olarak ben reklam versem dikkat edecegim noktalar:

1- Sahte tiklama

2-Iframe

3- Yaniltici reklam ( Gamze Ozceligi Seyredin v.s)

ve daha niceleri...Reklamveren olarak sen bu piyasada nasil bir fiat verirsin ki? ( Kaliteli siteler zaten hem google`dan hem yerli reklamverenden alacagini aliyor)

Yillardir bu zihniyet bizi nice sponsorlardan mahrum etti ve ediyor. Bunun suclusu kim, bir dusunmek lazim!

Yazi uzayip gidebilir ama anlayana mesaj ortada.

Saygilarimla

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alakaya maydonoz. Benim sitemle ne alakasi var konunun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5