İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banners Broker'a Yeni Üyelik te Kaçırılmayacak Kampanya

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar adım Hasan Yalçın. Bu yazımda size BannersBroker’ın nasıl kazandırdıgını ve sistemin nasıl işlediğini Kampanyalarımı anlatacagım. BannersBroker en kaba şekliyle internetteki reklam piyasasında bizim yatırımlarımızı kazanca çeviriyor. Çevrenize baktıgınızda, televizyon seyrederken,gazete okurken yani her ne yapıyorsanız yapın bir şekilde reklamla karşılaşıyorsunuz.Reklam dünyası dünyanın en büyük sektörü haline geldi. Özellikle de reklam piyasasının patlaması internetin ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla oldu.

İNTERNET REKLAMCILIĞI NEDİR?

İnternet yaygınlaşınca tüm firmalar, büyük bir reklam alanı olan web sitelerine reklam verme yarışına girdiler. En basitinden google bir arama motoru olarak kuruldu. Ancak bir süre sonra insanların aradıkları kelimeyle ilgili reklam alanları kiralayarak milyarlarca dolar kazanabileceklerini gördüler. Dikkat ettiyseniz google da sürekli en üstte ve sağ tarafta sizin aradıgınız kelimeyle alakalı reklamlar yayınlanır.

google.jpg

Yukarda resimde google da ”i phone 5″ diye arattıgımda en üstte ve sağ panelde bir sürü reklam görürsünüz. Farkettiyseniz hepsi farkı sitelerdir ve bu sitelerin sahipleri google da iphone arayan kişilere kendi sitelerini göstermesi için büyük paralar harcarlar. İşte biz burda Banners Broker sermayederi olarak aynı mantıkla web sitelerinden reklam alanı kiralıyoruz ve yayınlanan reklamlardan banners broker bize ödeme yapıyor.

BLİND NETWORK NEDİR? YENİR Mİ İÇİLİR Mİ

Suan internet uzerinde BLIND NETWORK adi verilen bir kisim vardir.Ülkemizde de örnekleri bulunan Blind network’ler, banner’ları ellerindeki geniş site ağı içerisinde yayınlayan yayın gruplarıdır. Bu ağların içinde büyük web sayfaları olduğu kadar, küçük trafikli ama etkin web sayfaları da bulunur. Bunlar genelde büyük yayıncılara göre daha uygun maliyetlidirler.Site içeriğini kategoriksel olarak seçebildiğinizden başarılı hedefleme alternatifleri sunarlar. Bu 500 milyon web sitesine tekabül eden kısımdır. Peki Banners Broker aracılıgıyla kiralayacagımız reklam alanları nerde yayınlanacak? Bir gazeteye reklam verdiniz diyelim o gazeteyi alır ve sayfalarını gezerseniz reklamınızı hemen görürsünüz ancak 500 milyonluk bir blind network te sizin reklamınızı sistem alakalı sitelere rasgele dağıtır ve bu sayfaları ziyaret edenlerin her sayfayı yenilediğinde gördüğü reklam da değişir. Ancak bu siteler reklam verecekleri sitelerle kendileri anlaşma yapmazlar zaten böyle bir şeyde imkansız. Neden derseniz? Bir düşünün sağlıklı yaşam üzerine bir blok yaptınız ve sitenize reklam yayınlamak ve para kazanmak istiyorsunuz; hangi firmayla reklam anlaşması yapabilirsiniz yada kim sizin blogunuzu fark eder ve reklam verir. İşte internet reklamcılıgının en güzel yanıda burada ortaya çıkıyor: REKLAM BROKERLARI. Yani bunlar reklam vermek isteyen (ADVERTISER) ile reklam yayınlamak isteyenleri (PUBLİSHER) buluşturan komisyonculardır.

Yukarda bahsettigim 500milyon Blind Network suan 10 adet buyuk Broker’in elindedir. Bizim sirketimiz ise bu brokerlardan biri ile anlasmistir ve yaklasik 200bin websitesi uzerinden reklam alani kirlamakta ve reklam yayınlamaktadır. Bu işin ne kadar karlı oldugunu 2 örnekle anlatmak istiyorum. Web sitesi sahibiyseniz google’nin adwords ve adsense’yi duymuşsunuzdur. Biri reklam yayınlamak isteyen siteler içindir. Diğeri reklam verecek firmalar için. Örneğin Arçelik firması adsenseye üye olur ve reklam gösterimi için anlaşma yapar ve misal 50tl para verir. Sonra google, adwordse kayıt olup reklam yayınlamak için bekleyen kişilerin sitesinde bu reklamı yayınlar ve reklamı yayınlayan sitelere toplamda ancak 10tl’sini verir ve paranın büyük kısmı kendisine kar olarak kalır. Bu örneği günlük hayatta da görebilirsiniz. Her zaman komisyoncular en fazla kazanır

Birbaşka örnek vermek gerekirse;bir ev almak istiyorsunuz ve emlakçıyla ev bakıyorsunuz. Emlakçının size yaptıgı sadece kendisine evini satması için gelen kişilerin evini size göstermektir ve satın aldıgınız evin değeri üzerinden sizden büyük meblağlar alır ve bunu sadece aracı oldugu için alır

BANNERS BROKER KALICI BİR SİSTEM MİDİR?

Aklınıza haklı olarak Banners Broker sitesinin ömrü hakkında sorular gelebilir. Bu konuda içiniz ferah olsun çünkü internette ilk reklamın yayınlandığı 1994 yılından bu yana internet reklamcılığı daha da büyüdü ve gelişti;şunu hiç aklınızdan çıkarmayın arz (yani üretici) ve talep (yani biz) oldugu sürece reklam olacak ve olmaya devam edecektir. Daha önce verdiğim örnekte de gördüğünüz gibi reklam brokerlığında kaybetmeniz imkansız Şimdilerde cep telefonuna gelen reklamlar bile bu piyasanın asla ölmeyeceğinin bir kanıtı gibidir. Siz bu yazıyı okurken bile birçok firma ürünlerini bizlere tanıtmak için reklam verecekleri yeni yöntem arıyorlar.

AKLIMA YATTI GİBİ ÜYE OLAYIM AMA NASIL YATIRIM YAPACAGIM?

Öncelikle sizi bu ise davet eden birisini bulmalisiniz. Yani bu işin icinde olup size yol gosterecek birisi olamalı.. Aksi halde siteye girip bilgi alsanız dahi üye olamazsınız. ‘Burasi gizli bir market alanidir‘ uyarisi alirsiniz. Peki üye olmak ücretli mi? Hayir. Hatta sirket ucretsiz olarak size 1000 gosterim hediye etmekte ve siz bu 1000 gosterim ile istediginiz websitenin veya kendi ürününüzün reklamini yapabilirsiniz. Detayli kurallar ve bilgiler icin bana ulasabilirsiniz. Eger benim icin olumlu bir yol deyip para kazanmak isterseniz baslangic paketleri alarak baslayabilirsiniz. Baslangic paketleri ne kadardir? Icerisinden farkli PANELLER cikmaktadir.

hdqyg.jpg

Sari Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) =25$
Mor Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) +1 mor panel (30$) =55$
Mavi Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) +1 mor panel (30$) +1 Mavi Panel (90$) =145$
Yesil Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) +1 mor panel (30$) +1 Mavi Panel (90$)+ Yesil Panel (270$)=415$ (*benim baslangic paketimdir: iki tur sonunda size 800$ verir ve 800$lik paneliniz olur tekrar yatirmak icin)
Kirmizi Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) +1 mor panel (30$) +1 Mavi Panel (90$)+ Yesil Panel (270$)+ Kirmizi Panel (810$) =1225$
Siyah Paket : Ilk aylik uyelik ucreti (15$) + 1 sari panel (10$) +1 mor panel (30$) +1 Mavi Panel (90$)+ Yesil Panel (270$)+ Kirmizi Panel (810$)+ Siyah Panel (2430$)= 3655$

hdqzm.jpg

Bütün Paketler arasindaki fark bir fazladan paneldir ve o panelin degeri Pakete eklenir. Farkli paneller farkli reklam alanlarini ve reklamları temsil eder. Ve hepsinin bitis tarihleri farklilik gostermektedir.
Örnegin siyah panel 2430$ degerindedir, aktif edildikten 20-22 hafta arasinda dolar ve 4680$ getirir, fakat bunun yarisi size nakit olarak döner, yarisi ise o panelden tekrar alinarak isinizin devamini saglar. 4680$ dan 2430 u ile yeniden alinan (klonlanan) panel 20-22 hafta sonra size tekrar 4680$ getirir ve 2430′u size nakit olarak odenir. Yani bu surec icerisinde 40-45 hafta arasinda basta 2430$a satin almis oldugunuz siyah panel size 2430+2430$ kazandirir ve elinizde bir de siyah panel olur ki kazanmaniz devam etsin. Sari Panel icin ise dolum suresi 20-25 gun arasindadir, daha cabuk dolar ama daha az kazandirir. 10$ size 20$ getirir, ama yarisi size panel olarak doner ki paranizi tekrar degerlendirin, gerisi hesabiniza nakit olarak gecer.

hcjnl.jpg

Ödemelerinizi Alabileceğiniz Sistemler

1- BANNERS BROKER ATM KARTI

Paranızı dünyadaki tüm banka ATM ‘lerinden çekebiliyorsunuz. Kartın limiti 10.000$ ‘a kadar çıkabiliyor. Paranızı Premium üye iseniz 7 iş gününde, normal üye iseniz ise 14 iş gününde kartınıza yatırılıyor. Kartın birçok özelliği var. Kart aidatı yok, ek masraflar yok. Ayrıca kartlar arası transfer de yapılabiliyor. Para çekim işlemlerinde %1 gibi düşük bir komisyon ücreti alınıyor.

2- PAYZA (Alertpay) ATM KARTI

Paranızı PayPal ‘ın ardından dünyada en çok üyeye sahip (milyonlarca) sanal hesap şirketi olan Payza ‘ya çekebiliyorsunuz. Manuel yapıldığı için 5-10 iş gün sürebiliyor. Payza ‘daki paranızı uluslararası banka havalesi veya sitelere bozdurarak da alabilirsiniz. Payza ayrıca kendisi de üyelerine yukarıdaki gibi bir VISA kartı veriyor. Bu kart ile de yine dünyadaki tüm banka ATM ‘lerinden para çekebiliyorsunuz. Kartın limiti maksimum 5.000$ kadar olabiliyor. Karttan günlük maksimum 1000$ ATM ‘lerden para çekebiliyorsunuz. Yine maksimum 2500$ günlük karta para yüklemesi yapabiliyorsunuz. Kartın aktivasyon ve aylık hizmet bedeli kesintisi bulunmuyor. Dileyen bu kartı da tercih edebilir.

3- SOLIDTRUSTPAY (STP) Hesabına Aktarım

Solidtrustpay alternatif bir yöntem, para yükleyebildiğiniz gibi hesabınıza para da alabiliyorsunuz. Ödemeler burada da manuel şekilde yapıldığı için Payza gibi 5-10 iş günü arası para transfer işlemleri sürebiliyor.

NEDEN SENİN REFERANSINLA ÜYE OLAYIM Kİ?

=> Üye olan arkadaşlar aninda bir cok yenilik ve duzenlemeden haberdar olacaği bir guruba dahil olacak; muhtesem stratejiler ve buyuk bir takimin (herkesin birbirini tanidigi) bir takımın parçası olacaksınız (Facebook uzerinde kurulu gizli bir grup olup sadece ozel paylasimlarin yapildigi bir platformdur, ne yazik ki takim uyeleri harici kimse girememektedir) Ayrıca Live Chat ten ne soracagınızı düşünmenize bile gerek kalmayacak LMMF gurubunda igilizceyi anadili gibi konuşan 20 den fazla arkadaş var. Size ufak bir goruntu:

h0s76.jpg

=>Ayrıca Banners Broker da kazanmak için yardım ve doğru taktikler çok önemlidir. Sponsorum ingilterede bizzat BannersBroker'ın yöneticileri ile irtibat halindedir ve gurubumuzdan anlık güncel bilgileri alabilmekteyiz. Ayrıca size skype ve teamviewer ile birebir destek veriyorum. Kazan Kazan prensibiyle sizin kazanmanız için uğraşiyorum böylece bende kazanıyorum.

=>Referansımla üye olan arkadaşlara ayrıca hediye paneller de veriyorum. Sizde zaman kaybetmeden bu reklam piyasasında Broker olabilir, çok kazanabilirsiniz.

KAMPANYA HEDİYELERİM
BannersBroker sistemine daha önce katılmadıysanız, katılmanız için size muhteşem bir kampanya hazırladım.

=> Mavi Paket + Trafik Paketi ile başlayana 2 Sarı hediyemdir. (20$ değerindedir)

=> Yeşil Paket + Trafik Paketi ile başlayana 2 Sarı + 1 Mor hediyemdir. (50$ değerindedir)

=> Kırmızı Paket + Trafik Paketi ile başlayana 2 Sarı + 1 Mor + 1 Mavi hediyemdir. (140$ değerindedir)

=> Siyah Paket + Trafik Paketi ile başlayana 8 Sarı + 4 Mor + 2 Mavi hediyemdir. (380$ değerindedir)

İlk gelen arkadaşa 90tl değerinde Goomass eğitim kiti ( Bu kit ile mart 2012'den buyana 1700$ dan fazla kazandım Ödeme Kanıtları için Tıklayın

[YOUTUBE]O5dE6vIkFBA[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]GTKsj4Rckso[/YOUTUBE]​

Detaylı bilgi için PM atınız

SkyPe Adım: bbdestek

H & H

(karasuvari & reditt)​

bkctn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşım. Bu işi bana daha detaylı anlatırmısın?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5