İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bannersbroker ile ufak yatırımlarla büyük paralar kazanabilirsiniz

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sistemi 15-20 gündür araştırıyorum ve sonunda girdim.Oldukça karlı bir sistem bu yüzden bende sizinle paylaşmak istedim.

Sistemin çalışma şekli; reklam alanlarını 'x' dolara kiralıyorsunuz ve bu reklam alanlarına belirli periyotlarda belirli miktarlarda tıklanmasını istiyor kiraladıgınız kişiler.Siz de bu tıklanma sayılarını kendiniz oluşturmak yerine, 50 dolara 100.000 tık sayısı satın alıyor ve bu tık sayılarını bu reklam alanlarına yonlendırıyosunuz.Az once bahsettigim belirli periyot geçtiginde ise '2x' dolarınız oluyor.

Güven konusuna gelince ise, sitenin yaklaşık 200.000 üyesi var ve 100den fazla dolar milyoneri var.10 civarı ülkede ofisleri var ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde seminerler etkinlikler düzenliyorlar.Sistemin türkiye forumundaki bir arkadaş bir süre önce İngiltere seminerine katılıp CEO ile fotograf cektırıp foruma koymustu.Ayrıca sistemde yaklaşık 1 yıldır para kazanan Türk arkadaşlar var ve paralarını çoktan 10'a 20'ye katlamış durumdalar ve ayda 4-5bin doları geçen sabit gelire ulaşan üyeler var.Bunların hepsinin kanıtını da koyuyorlar siteye.Ayrıca bu astronomik gibi gözüken rakamları görünce korkmayın, kesinlikle 300-600 dolar arası bir yatırımlara bu değerlere ulaşmanız çok uzun sürmeyecektir, çünkü başlayanların hemen hepsi böyle başladı zaten.

Sistem referans sistemini destekliyor, ve referans sayısı fazla olan kişiler daha hızlı para kazanıyor, ama bu demek değil ki referanssız olmaz, benim mesela hiç referansım yok ama bu kazanmaya engel değil.Eğer stratejini dogru yaparsan referanssız da büyük paralar kazanabilirsiniz.

Eğer sistem hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak isterseniz bana özel mesaj yoluyla yada ferhatemre33 et hotmail 'i msnden ekleyerek yada mail atarak ulaşabilirsiniz, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt verebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5