İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Barcelona - Real Madrid

webmasterci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 / 0 BARÇA ALDI REALMADRİD DAĞILDI MORİNHO İSTİFA..!! PEP GUARDİOILA İLE YOLA DEVAM HATTA BENCE 2025 YILINA KADAR UZATSINLAR SÖZLEŞMEYİİİ :D:D:D

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
jose morinho için real madrid'e daha bir sıcak bakmaya başlamıştım, kaka'nın da etkisi büyük tabii.. jose morinho tilki gibi bir adam, ancak nou camp'ta hücum yönü ağır basan bir kadro ile barça karşısına çıkmak,delilik olmuş :eek:ha: bol kartlı,gollü ve gergin bir maç çıktı..seyir zevki vardı bana göre.. :kızdım:

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
0-0 gidiyor ama tartışmasız Barcelona alır.fark bile yapabilir :)

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Barça hadi handicap dedik lan

Ekleme: Barça hadi handicap dedik lan

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bu barcelona dan ve guardiola dan bir cacık olmaz.

Tamam çok güzel top yapıyorsun top çeviriyorsun da bu ne laubaliliktir arkadaş. 105 dakikadır izliyorum maçıda daha yeni bir tane şut çektiler oda defansa çarptı. Sanki her maçta kalenin ağzına kadar gireceklerde gol atacaklar.

Az önce ronaldo da gerekeni yaptı zaten.

Topla oynama % 70 - 30 barcelona lehine. Ataklara bakın real in 5 şutu var ise barcanın toplam şut sayısı 1.

Barcayı destekliyordum fakat bu maçı kaybetmesini istiyorum ve kaybedeceklerde.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Futbol ukalalığa gelmez, karşındaki takım topu kaptığı gibi sürpriz yapabilir. Bunu bilmiyorsan oynama Barça.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Kupa madridin lanet olsun

Futboldan bir nebze anlayan birisi kupayı Real Madrid ' in alacağını kolayca kestirebilirdi. Sezonun ilk yarısındaki maçı kaybetseler de Real Madrid in geçen haftasonunda ortaya koyduğu performans ( 10 kişi ile ) ve bugün yaptığı adam güçlü savunma pres ve rakibine saygı ile maçı kazandı kupaya uzandı.

Barça bugün top çevirmekten başka hiç birşey yapmadı. Allahtan gerçek anlamda barçalı felan değilim, bu futbolular biz türkleri kanser eder. Koskoca maçta kaleye bir tane adam gibi şut çekilmez mi arkadaş.

Tebrikler real.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bildiğim kadarıyla uzatmalardaki geçerli olmuyor 90 dk geçerli diye biliyorum, yarın legalpara bayinde anlaşılır :)

Son saniyeler maçta, babam içeriden bağırıyor dhimaria kart gördü ardından da yorum yapıyor ne işe yarar diye.

Dedim çok işe yarar oranı na göre değişir :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Son saniyeler maçta, babam içeriden bağırıyor dhimaria kart gördü ardından da yorum yapıyor ne işe yarar diye.

Dedim çok işe yarar oranı na göre değişir :D

geçen maçta kırmızı kart kazandırdı, bu maçta yattı desek kalan maçlarda yine kırmız kart oynamaya devam...
bu hakem malesef :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
geçen maçta kırmızı kart kazandırdı, bu maçta yattı desek kalan maçlarda yine kırmız kart oynamaya devam...
bu hakem malesef :)

Vallahi şu kadarını diyeyim pepe midir nedir o keltoş varya ilk yarı çok rahat atılmıştı. Hatta geçen lig maçındada öyle adam 500 tane faul yaptı hakem görmedi. Ama ne hikmetse real in uzaktan yakından penaltıyla alakası olmayan pozisyonuna şak diye penaltı çaldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi