İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bardak artık taştı yeter !

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Burada verilen tepkide kararda çok yanlış. Herkes olaya kendi açısından bakmış, evet bizde bıktık o şerefsiz kişinin yaptıklarından ama bir kişi yüzünden duraklamak hiç doğru bir davranış değil. En azından 3-4 ay daha bu sistemle gidilmeliydi ve biraz daha webmaster toplamalıydık çatımızın altına.

Herneyse, hayırlı olsun. :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
lanet iyi diyorsunda bir kişi degilki daha kimler var forumda neler yaşandı sen biliyorsun bende illa davetiye hastası yada meraklısı degilim sadece düzgün bir ortam istiyorum

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Burada verilen tepkide kararda çok yanlış. Herkes olaya kendi açısından bakmış, evet bizde bıktık o şerefsiz kişinin yaptıklarından ama bir kişi yüzünden duraklamak hiç doğru bir davranış değil. En azından 3-4 ay daha bu sistemle gidilmeliydi ve biraz daha webmaster toplamalıydık çatımızın altına.

Herneyse, hayırlı olsun. :)

Hocam iyi diyorsun hoş diyorsun da... Ben 7/24 onlineyim bu forumda. Göz görüyor akıl eriyor.

Burada canlılıktan kastınız; garip başlıklar, dolandırıcılar, ciddiyetsizlik ise evet arttı. Bütün bunların artmasıyla birlikte belki işini çok ciddiye alan webmasterlerde forumdan soğudu. Kayıp, gelirin karşısında daha büyük olabilir unutmayın.

Benim gönlüm aktif moderatör sayısını arttırıp sürekli takip etmekten yana idi. Yine de hayırlısı olsun.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
offf keşke bu forumda facebook yöneticiler gibi uzman ellerde olsaydı hemen çare bulurlardı MARK ZUCKERBERK

bu kadar çok kategori olursa tabi yönetilemez hale gelir ne alaka var demeyin var işte

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
çok ciddi webmasterların soğuması çok uzun zaman önce olmuştu ki çok ciddi webmaster dediğin kişi mantıklı düşünebilir.
bugün elimizde yine çoğu alanda uzman kişiler bulunuyor evet ama, her alanda uzman yetkililerimiz veya üyelerimiz yok, yakında göreceksiniz başlıklarda flood dolacak yardım gelmediğinden dolayı :)

dediğim gibi ya her neyse..

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
İyinet'in üye alımı ile ilgili sorunu olmaz çünkü startı verdi tamamen. Davetiye konusunda haklısın Buğra fakat dur bakalım düşünelim iyice.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
davetiyeli değilde, admin onaylı olabilir abi bence. üye olunurkende ref vermeyi zorunlu kılarız, gerekli şeyleri yapıp onaylarız. bende böyle düşündüm şimdi.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
arkadaş kusuruma bakma doğru

Ben Türk ' üm herşeyle başa cıkarım demek lazım ve yapmak lazım

Sen Türksen şöyle düşün o zaman:
Facebookta varolan şikayeti herkes işine geldiği zaman gayet iyi kullanıyor. Bakın işine geldiği zaman diyorum, bilirsiniz hepimiz facebooktan kızlara özel mesaj atıp ekliyoruz. Ama uyarı yiyince nedense kötü oluyorlar, küfür yiyorlar..

Burada şikayet edilen konularla en geç 1 gün içerisinde ilgileniliyor, orada 1 konu hakkındaki şikayet sayısının fazla olması yeterli olunuyor.
Pek çok fan sayfası sadece şikayet fazlalığından kapatıldı haksız yere, buna ne diyorsunuz?

Orada gidipte konu açamıyorsun, isyanını duyuramıyorsun gelip böyle sitelerde kıyaslama yapıyorsun. Hadi ya? Senin yaşın kadar bilgisi var buradaki insanların.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
bu forumda kural çok takan yok
davetiye sistemi getirilsin
yeni kayıt olacaklar davetiyelerini istesin
bir tanıdıgı arkadaşı yada her imse ona versin davetiyeyi kural ihlalimi yapıldı dolandırıcıkmı oldu
geregi yapılsın
ama bu forumun tek bir şeye ihtiyacı var
kuralların sert bir biçimde uygulanması anında uygulanması
pp satışı yapanlar çogu zaman görmüyor bile kuralları örnek
rapor ediyoruz yönetici görene kadar adam elindeki pp yi almış yada satmış oluyor misal

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
arkadaş kusuruma bakma doğru

Ben Türk ' üm herşeyle başa cıkarım demek lazım ve yapmak lazım

Tamam da, facebook'tan bize ne ve o sitenin burası ile alakası ne onu anlamadım.

davetiyeli değilde, admin onaylı olabilir abi bence. üye olunurkende ref vermeyi zorunlu kılarız, gerekli şeyleri yapıp onaylarız. bende böyle düşündüm şimdi.

Mantıklı. Admin onaylı mantıklı.
Kolları sıvıyalım o zaman.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bir kişi için böyle bir kara veriliyor olmasını mantıklı olarak görmüyorum. Gerçekten davetiye sistemi düşünebiliyor olabilirsiniz ama nedeni bu olmamalı.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
ben de bundan dolayı istemiyorum işte.

Lanet, yardımdan dolayı flood mümkün olduğunca yaptırmayız. Dilimizin döndüğü kadarıyla anlatırız . Ayrıca Alanında iyi olan insanlar da var aramızda. Rahat ol.

Üye alımında sorunlar olacağında ısrarcıyım ben ama konuşmak lazım tabi.

Millet facebooktan çıkmayınca böyle oluyor.:eek:lmadı:

Yok dostum benim anlatmak istediğim o değil, tabii ki engel olacağız, oluruz, oluyoruz da ama yardım gelmez veya yardım etmek isteyenler olmaz anlamında söyledim onu..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96

bencede , Administrator onaylı olabilir , tekrar tel onaylı sistem düşünülebilir ancak bayağı maddi olarak gereksiz yere zarar edildiği bi süre önce açıklanmıştı başka numaralara gereksiz aktivasyon kodları yollayan şahıslar

| ancak şöyle olabilir , foruma üyelik gerçekleştiren üye administrator tarafından

onaylandıktan sonra , tel onayı gerçekleştirmediği sürece konulara cevap yazamaz vb. hakları kısıtlanırsa eğer gereksiz sms olayıda çözülür gibime geliyor

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
bencede , Administrator onaylı olabilir , tekrar tel onaylı sistem düşünülebilir ancak bayağı maddi olarak gereksiz yere zarar edildiği bi süre önce açıklanmıştı başka numaralara gereksiz aktivasyon kodları yollayan şahıslar

| ancak şöyle olabilir , foruma üyelik gerçekleştiren üye administrator tarafından

onaylandıktan sonra , tel onayı gerçekleştirmediği sürece konulara cevap yazamaz vb. hakları kısıtlanırsa eğer gereksiz sms olayıda çözülür gibime geliyor

+repini verdim daha mantıklı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5