İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BarışBey Hakkında Açılan Konu Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Web Sayfalarımıza Yerleştirilen Reklamlar ve Değişiklikler ile İlgili Barış GÜR(BarışBey) Adının ve Alan Adının Kullanıldığı, Saldırıyı Gerçekleştiren, Adını ve Alan Adını Kullanan Kişiye Ulaşmak Üzere Olduğumuzu,

Ayrıca Tüm Kanıtlar ve Deliller BarışBey'i Gösterdiği İçin, Kendisi Hakkında Konu Açtık. Konuların Kaldırılmasını Talep Etmekteyiz.

Dilara Bilişim, Cihat AYDIN INC., Aktif Bilişim ve 11 Müşterimiz ile Görüştüm. Ortada 26 Dilekçe ve Çok Sayıda Mağdur Mevcuttur. Bunlarla İlgili Yargı En Doğru Kararı Verecektir.

Verilen Rahatsızlık Adına Özür Dileyerek Gerekenin Yapılması(Konuların Kaldırılması) Rica Ederim.

Saygılarımla Cihat AYDIN

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BarışBey msn aracılığı ile benimle iletişim kurar mısın msn adresim web sitemde yazıyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben hala barışın böyle birşey yapacağına inanmıyorum, bir hesap çalınması olmuş olabilir, iyi düşündünüz mü arkadaşlar?

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
[MENTION=18675]depresan[/MENTION], Zaten Arkadaşın Yapmadığı Anlaşılmıştır. Hesap Bilgileri Başka Bir Arkaşa Geçmiştir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
emin olmadan hüküm vermek doğru bişey değil zaten
konuyu kilitleyelim mi var mı demek istediğiniz birşey barışa?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
bende barışa güvenirim kişisel olarak tanımasam da yani buralarda gördüğüm kadarı

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;
barisbey nickli üyenin bu saldırıda en ufak bir suçu yoktur. barisbey e ait olan barisbey.com alan adının barındırılma hizmeti sunucularımız tarafından karşılanmaktaydı.Ve o arada barisbey.com un bilgileri nasıl oluyorsa bir başkasının eline geçiyor (tahminimce barisbey in bilgisayarına keylogger giriyor) ve olaylar bu şekilde gelişiyor.
Bu suçlama için barisbey den özür dilemeyi kendim adına bir borç bilirim.
Saygılarımla
Dilara İnternet Bilişim Hizmetleri | Hüseyin YAVUZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5