Bas İzle V1 teması çalışan sürüm

trepcan

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Temmuz 2008
Mesajlar
6
Reaction score
0
Konum
Düzce
Son dönemin en çok aranan temalarında olan Bas İzle V1 film izleme temasının çalışan sürümü ortalıkta yoktu. Bende temayı düzeltip, birazda geliştirme yaparak bir günlük uğraş sonucu paylaşılacak hale getirdim. Güle güle kullanın. Temadan yapılan düzeltme ve geliştirmelerin listesi aşağıdadır.

Sayfalama problemi düzeltildi
Temaya menü desteği eklendi.
Temaya öne çıkan görsel desteği eklendi.
Manşete ekle desteği eklendi.(Anasayfadaki manşette yer alan konuları, içerik eklerken sayfa altındaki manşette göster özel alanı tiklenerek gösterebilme imkanı sağlandı.)
İki farklı sayfalama fonksiyonu eklendi. <?php sayfalama();?> ile klasik sayfalama, <?php page_navi();?> ile bootstrap tarzı sayfalama yapabilirsiniz.
Arama fonksiyonu çalışmıyordu o düzeltildi.
Özel alan ile imdb puanı ekleme imkanı sağlandı. (Yazı eklerken yeni özel alan ekle deyip. Özel alan adına imdb verirseniz. Bu alan gireceğiniz puanlar anasayfa da çıkacaktır.)
Günün filmi kısmında görüntüleme yapmak için orada olmasını istediğiniz filme "günü filmi" etiketini ekleyin.

screenshot.png


İndirme Linki
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst