İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basi bos 2 domainim nasil??

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,,

m u u m nokta net
l o z u nokta net

2 tane basi bos domain var =)

sizce nasil ,nasil degerlendirebilirim.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bu kelimelerin bir manaları var mı ?:peh:

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
muum için online mum satış sitesi açabilirsin.. çeşit çeşit - boy boy mumlar var piyasada.. kokulusu, kokusuzu.. yanına şamdan falanda koy, fiyatın üstünü tuzlamak için. :kızdım: heralde çeşit çeşit şamdanlar falanda vardır.. hatun milleti bayılır, abidik gubidik şeylere para harcasın :muck:

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
muum için online mum satış sitesi açabilirsin.. çeşit çeşit - boy boy mumlar var piyasada.. kokulusu, kokusuzu.. yanına şamdan falanda koy, fiyatın üstünü tuzlamak için. :kızdım: heralde çeşit çeşit şamdanlar falanda vardır.. hatun milleti bayılır, abidik gubidik şeylere para harcasın :muck:

haha gercekten hic aklima gelmemisti,gercekten guzel bir proje. Mumlari alabilecegim bir toptan satisci bulabilirsem baslatabilirim :hmmm:

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Mumları bulmak çok kolay bir işlem herşey 1 tl ciler de bile çeşit çeşit mumlar mevcut dostum

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ama ne yazik ki kaldim ulkede o kadar ucuz degil 1 eurocu bile yok turkiyeden bulmam gerek

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online mum servisi :D portal, mizahta kurabilirsin, veya kadınlara yonelik bişi tutar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5