İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başıma Gelen!! Okuyun!!

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bu keylogerlar için önlemleri yazarmısınız.
mesele senin bilgisayarında antivirus program filan yok muydu SP2 filan işe yaramıyormu

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
DarK' Alıntı:
aynı şeyler bugun benimde başıma geldi. benim pcyede birisi keylogger atmış, iş yerindeyken tel geldi şifrelerin kırılmış diye, yani işi fln bırakdım eve geldim şifrelri değişdirmeye başlaıdm sonra farkettim abuk sapuk bişey çalışıyor arka planda nerde e yazarsam ordada çıkıyor fln.. hemen anladım koşa koşa gittim internet cafeye bütün passları tekrar değişdin.. pcyede formatı çaktım..herşeyi geri alabildim ancak bazı verileri silmiş şerefsiz, onun içinde hala hosting şirketiyle görüşüyorum yedekleri varmı diye... herneyse ben her gece sabhlayıp emek veridiğim bişeyi bu şekilde yapmaları acaip canımı yaktı ki yapanıda biliyorum telinide buldum.. bazı şeyleri çok ciddiye alırım. ve kin tutarım... şöle yapcam böle yapcam demiyorum ama yapan kişiyle illaki bigün tekrar karşılaşcam.. bunu buraya niye yazdım bi nevi rahatlama

Onunda başına geldiği için..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
invisible keyloger yüklenmiş büyük ihtimalle virus programı yakalamıyor
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\MSClientDataMgr/MSCDM.DLL patch yapıyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam bir forumda okumuştum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hakkaten çok eskiymiş konu.
domainleri korumak için en iyi yöntem panele girişiniz olmasın. telle halledin herşeyi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi