İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başımın belası sorun!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
2 gün önce Limewire'den verim alamadığım için Bearshare ve Ares'i yükledim.

Daha önce sanırım kullanmamıştım bu iki programı ve ayarlarıyla oynarken bilgisayardaki bütün müzikleri masaüstüne aldım, her sanatçı için ayrı klasör oluşturdu ve şarkıları ayırdı bu şekilde.

Ayrıca anlamadığım bir sorun daha...

Şarkıların haricinde winamp ile açılan küçük boyutlu müzik dosyaları vardı. Nedir bu diye açayım dedim, adamın biri saçma sapan şeyler söylüyor. Ve bayağı da var bu küçük şeylerden. Hani bir oyunun (mesela gta) müzik dosyalarına bakarsınız, küçük küçük müzikler olur ya aynı o şekilde.

Birşey demedim, Ares, Limewire ve Bearshare'yi sildim.

Masaüstündeki müzikleri normal klasörüne attım. Ve o küçük şeyleri sildim.

Dün açtığımda herşey normaldi ama bu küçük dosyalar kendilerini 3'e katlamış, masaüstünü harap etmişlerdi. Bütün masaüstünü kaplıyorlardı.

Sistemi 2 Aralık'a geri yükledim.

Ares ve Bearshare yoktu, Limewire duruyordu.

Ama Ares veya Bearshare yüzünden geldiklerini sandığım bu lanet küçük dosyalar hala duruyordu.

Yahu 2 Aralık'ta siz yoktunuz ki niye silinmediniz?

Her bilgisayarı açıp kapatışımda yerlerini alıyorlar, sildikçe yeni bir oturumda yine karşıma çıkıyorlar.

Format atmayı düşündüm ama elimde yüklü olan dosyaların bazılarının CD'si yok. Sıfıra dönmek istemiyorum.

Eğer bu soruna cevap bulamazsam mecburen format atacağım gibi duruyor.

Çok uzattım galiba. Eee, ne diyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5