İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit bi soru, Yardım Lütfeen.

lfdlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Bir arkadaşım web sitesini güncellememi istedi bende güncelledim herşeyi tamamladım ve ftp'ye aktarmam gerekiyor şimdi. web sitesinin domain adı /www.dk-hostmaster.dk sitesinden alınmış. şifreyi falan istedik pin kodu ve user id gönderdiler ama cuteftpyle bağlanamıyorum. Büyük ihtimalle Host adresini yalnış yazıyorumdur, yada bana gönderdikleri şifre sadece alan adınındır. Yani daha önce böyle bir işlem yapmadığım için tam olarak ne yapmam gerektiğinide bilmiyorum.

Sorum şu;ftpye bağlanmak için host adresine kendi web adresimi mi yazmalıyım yoksa bu sitedin genel bi host adresimi vardır? şifre olarak bana pin diye gönderdikleri şifreyi mi kullanmalıyım? yoksa alan adının verildiği yerle benim ftpmin kullanıcı adı ve şifresinin bi alakası yok mu? konu hakkında yetersiz olduğum için sorumda saçma olmuş olabilir ama umarım tam olarak neyi merak ettiğimi anlamışsınızdır. şimdiden çok sağolun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5