İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit bir Link Scripti Yazdırılacaktır...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Basit bir link scripti yazdırılacaktır.. Php olacaktır anlaşma olduğunda ödeme garanti bankası ile havale yada eft yapılacaktır.. script acildir gün içerisinde yazılmalıdır php den anlayan birisinin en fazla 1 saatini alacaktır msn bilgilerinizi özel mesaj ile gönderebilirsiniz...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
script için bir arkadaş ile görüşülmüş ve anlaşılmıştır...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
http://forum.iyinet.com/members/korcan.html

yukardaki linkte profili bulunan arkadaş ile anlaşmıştık dün akşam biteceğini söylemişti hatta bitti demişti fakat elektrikler sürekli kesildiği için scripti atamadığı ve yarın yani bugün atacağını söylemişti.. bu işin ne kadar acil olduğunu yukarda belirtmiştim.. neden ya neden neden neden ben bir türk coder para kazansın dediğim zaman neden hep böyle aksilikler beni buluyor... şu ülkede bi tane script yazdıramıyacakmıyım.. Parasıysa parası havalemi eft ne isteniyorsa veriyoruz ama yok millet bolluk için de yüzüyor sanırım... Off ALLAH ım.......

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

yukardaki linkte profili bulunan arkadaş ile anlaşmıştık dün akşam biteceğini söylemişti hatta bitti demişti fakat elektrikler sürekli kesildiği için scripti atamadığı ve yarın yani bugün atacağını söylemişti.. bu işin ne kadar acil olduğunu yukarda belirtmiştim.. neden ya neden neden neden ben bir türk coder para kazansın dediğim zaman neden hep böyle aksilikler beni buluyor... şu ülkede bi tane script yazdıramıyacakmıyım.. Parasıysa parası havalemi eft ne isteniyorsa veriyoruz ama yok millet bolluk için de yüzüyor sanırım... Off ALLAH ım.......

ben size bu gün için tarih vermiştim elektrik gitmesinden dolayı şimdi geldi elektrikler scripti size atmak için nete girdim ancak siz yoksunuz.

saygılarımla;

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

tam 3 scrıptım yazılıyor ve ucunun de teslım tarıhı 1,5 ay gectı bundan sonra bana da ders oldu

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam 3 scrıptım yazılıyor ve ucunun de teslım tarıhı 1,5 ay gectı bundan sonra bana da ders oldu

afedersiniz ama sanki benle alakalıymış gibi durmuş.siz bana asla script yazdırmadınız.lütfen yazınızı düzeltiniz.

ayrıca arkadaşımızın scriptini yazdım kullanıcya fonksiyonel şekilde ancak o kullanıcıya değilde random idlere göre istediği için teslimat olmamıştır.

Saygılarımla;
Korcan Ergün

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi