İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit bir logo yapabilcek ?

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Merhaba arkadaşlar Forum sitesi için, çok basit bir logo göstereceğim logo yapımından anlayan arkadaşlar pm atarsa gösterebilirim.Teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Ben yapayım boş vaktim var. Yarına koyarım buraya. site adı slogan vs yazarsan iyi olur. :)

T

trgy

Misafir
Yarın akşama hatırlat yine unutmuyayım yarın hazırlıyayım. Zamınında söyleseydin şimdiye hazırdı. :) İyi geceler ben yatar. :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
ASYA yazısını logo olarak yapabilecek var mı arkadaşlar? Film, dizi satış ve kirama, bilgisayar parçaları satan bir dükkanın tabelasında kullanılacak. :)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
ASYA yazısını logo olarak yapabilecek var mı arkadaşlar? Film, dizi satış ve kirama, bilgisayar parçaları satan bir dükkanın tabelasında kullanılacak. :)

Elimden geldiği kadar yardımcı olurum katılsana, boyutları ve renkleri söyler misin? Veya tek boyutları söyle ben renkleri seçeyim, yazıları da göndermelisin bu arada ben bir iki çalışma yapar buraya eklerim.

r19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi böyle yardımlaşmaları görünce çok mutlu oluyorum. ^^

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Onur teşekkür ederim. Boyut ve renk çok önemli değil açıkcası. Dediğim gibi tabelada kullanılacak. Çok küçük olmadığı sürece sorun olmaz kanısındayım. Ama muhakkak bir boyut lazımsa r19'un imzasından daha büyük olmalı sanırım. :eek:

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Tam olarak istediğin şeyi yansıtabildim mi bilmiyorum ama, biraz daha bilgi versen güzel bir çalışma yapabilirim.

asya_pc.png

bir tane daha;

asya_pc2.png

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ellerine sağlık. Bu site için olabilir açıkcası ama tabela için bilgisayar dizi vs yazması çok önemli değil. ASYA'nın ön plana çıkması önemli. Yanında hiçbirşey yazmasa bile olur.
Emeğin için de çok teşekkür ederim.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ellerine sağlık. Bu site için olabilir açıkcası ama tabela için bilgisayar dizi vs yazması çok önemli değil. ASYA'nın ön plana çıkması önemli. Yanında hiçbirşey yazmasa bile olur.
Emeğin için de çok teşekkür ederim.

Anladım ozaman sade logolar yapmaya çalışayim, sen beni buradan yönlendir.

asya_pc3.png

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bana göre diğerinden daha şık açıkcası. Ama bu da çok sadece gibi dersem yüzsüzlüğü ele almış olmam umarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5