İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

basit bir php script lazım!!

crzy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bana bir php script lazım komik bir site yapmayı planlıyorum fakat istediğim gibi bir script olmasını istiyorum sonuç olarak bulamadım. aranan özelliklere gelince

admin kontrol paneli olucak admin yönetici ekleyebilecek,
yönetici ve adminler resim veya video dosyası yükleyebilecek veya link verebilecek
yüklenen resimler gd kütüpanesiyle ana sayfada ilk olarak ufak boyutla 100*100 şeklinde gözükecek.
yüklenen videolar tıklandığında otomatik media player ile çalışmaya başlıyacak çalışırken aşağısında 3 adet ön izleme video bulunacak tabiki bu video eklenirken videonun ön izleme linki admin veya yönetici kişi tarafından link olarak yazılabilecek..
izlenen veya görüntülenen her resim ziyaretçiler tarafından oylamaya alınacak.....
orta derecede php bilgim var bu yüzden dizayn editleme kolay olması gerekiyor..

saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi