İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Basit bir script istek (Lütfen Bakın)

Runarch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Çok uğraşmama rağmen bir türlü yapamadığım için yardım istemek zorunda kaldım. İstediğim şöyle bir script; aynen mynet'in oyun odaları gibi (okey,tavla vs.) odalar olucak ve kullanıcılar bu odalardan birine girerek masa açabilecek veya açılan masalara girebilecekler. Örneğin bir kullanıcı girip bir masa açacak ve isterse şifre de koyabilecek. Daha sonra (şifre varsa) şifreyi bilen arkadaşı veya başka biri o şifreyle o kişinin kurduğu masaya girebilecek ve online bir platform olucak. Sadece bu kısım lazım bana yani okey, tavla filan olması gerekmiyor masa içerisinde. Çok ahım şahım olmasına hiç gerek yok. Sadece bu işlemler gerçekleşsin yeter. Dandik birşey olsa bile olur yeter ki dediğim olay yapılabilsin. Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardım etsin. Benim için çok önemli birşey.
Not: Script Php olursa daha iyi olur ama başka bir dil kullanırsanız da farketmez.
Teşekkürler

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu basit değil. Php ise buna uygun değil. Tamamı için Flex öneririm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5