İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

baska bir forumda xfiles nickimle satis yapilmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralbuysa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba iyinet forum,

Ben bir senedir R..foruma girmiyordum gecen girim dedim ve baktimki buda neyin nesi mesajlarimda olsun konularimda olsun xfiles nickimle birileri satis yapmis ama ben yapmadim biliyorum cunku ben hayatimda forumlarda hic birsey satmadim o foruma kac kere mesaj yazdim konu actim hic bir konum yayinlanmadi ve ustune ustun benide banlamislar cokta tin ama benim anlamadigim ip diye birsey var benim adima bu satisi yapan kimse neden onu ip numarasindan nickini bulmayip uyari yada ban vermiyorda gelip bana oz hakiki xfiles uyeye yani bana ceza veriyoor anlamis degilim ben bu forumdan sikayetcim yakinda bunlar hakkinda savciliga suc duyursunda bulunacagim cunku bunlar vurdum duymaz insanlar bu sahis kimse ne satiyorsa yarin obur gun millet benim kapima gelecek benim boyle seylerden haberim yok ikene neden beni banliyorlar iste onun icin hakimi adaleten arayacagim bunu o forumdakiler bilsinler bitmedi yarin Ahirete Teraziler kuruldugu zamanda o forumdaki beni haksiz yere banlayandan ve benim adima satis yapanlardan sikayetci olacagim vede hakimi helal etmiyorum bunu bilsinler iyinet forum ailesi olarak lutfen allah rizasi icin bu mesajim kalsin kalsinki millet gorsun xfiles adindaki uye o satislari yapmadi ayrica o forumdakiler bana bir mesaj yazmayi bile uygun bulmadilar ya insan bir sorar o kisi senmisin degilmisin hic vallah kafalarina gore banliyorlar milleti hemde sucsuz yere.

Bir daha soyluyorum R... forumda ben hic bir sey satmadim ve satmamda bu benim kisiligIME uygun degildir cunku o islerden zaten anlamam ve bilgimde yoktur ben ancak satin alirim yani para verip alirim ama satmam benim adimi kulllanan o sahis kimse onu Allaha havale ediyorum.

Zaten o konulara bakilirsa yazilanlar bana ait degildir yani benim konusmam guzel degildir iyide yazamam ama benim adima satis yapan sahis massallah herseyi dort dortluk ve yazdigi yazilarida super yazmis ve cevap vermis ben o degilim iste.

Saygi Deger iyinet forum Ailesi size cok cok Tesekkur ederim mesajimi yayinladiginiz icin Allah sizden razi olsun.

Sevgiler

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
öncelikle geçmiş olsun. Ancak forumun bu bölümü ; forumda biri hakkında veya forumla alakalı konu açabileceğiniz kategoridir. O yüzden konunuzu kilitliyorum. Lütfen kategorilere konu açarken konuların en üzerinde bulunan sabit bulunan kategori kurallarını göz önünde bulunduralım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5