İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başka Sitede Adsense Reklamı

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar Bi Forumum Var, Oradaki Reklamları bloguma eklersem bi sorun çıkarmı ?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Reklamı eklerseniz değil de adsense hesabın varsa siten için yeni bir kanal açmalısın bir sitenin reklamı diğerinde kanal açmazsan çalışmaz..

Kanal açıp yeniden o kanala reklam kodu almalısın.

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Onur arkadaşımızın dediği gibi kanal açarsanız blogdan mı yoksa forumdan mı gösterim ve tıklama var görebilirsiniz. Yok ben takip etmek istemiyorum sadece forumdaki reklamı ekleyeyim çalışır mı diyorsanız ve bunun da adsense hesabınız için bir sorun yaratıp yaratmayacağını soruyorsanız (blogunuzun google politikalarına uygun olduğunu varsayarak) herhangi bir sorun yaşamazsınız ve reklamlar çalışır. Ayrıca Adsense hesabınızda izin verilen siteler bölümüne blogunuzun da alan adını eklemeyi unutmayın. (Bloğunuzda farklı bir adsense hesabı reklamları olmadığını da varsayıyorum.)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Reklamı eklerseniz değil de adsense hesabın varsa siten için yeni bir kanal açmalısın bir sitenin reklamı diğerinde kanal açmazsan çalışmaz..

Kanal açıp yeniden o kanala reklam kodu almalısın.

Kanal açmasanda çalışır Onur, sadece istatistiği bilemezsin hangi sitene girilmiş ne kadar tıklama olmuş bilemezsin.

x.com için açtığın kanala ait reklamı y.com'a eklersen ve y.com'da ne kadar reklam yayınlandığını görmek istersen bunu bilemezsin ama reklam tıklama ve gösterimleri x.com + y.com olarak hesaplanır bir değişiklik olmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5