İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başka siteden resim çekmek

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben çok fazla resim yüklüyorum ve buda host. yiyor.Acaba cck ile oluşturduğum alanda başka siteye yüklediğim resimin linkini koyup gösterim yapabilirmiyiz.
Çok acil lazım.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Maalesef Drupal 7 için henüz geliştirilmedi bildiğim kadarıyla. Ben drupal 7'ye geçmedim. Henüz geçmeyi düşünmüyorum. Sen de drupal 6 'yı şimdilik tercih etmelisin. Drupal 6 için böyle bir eklenti var.

http://drupal.org/project/emfield

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam Drupal 7 benim işimi şimdilik görüyor. Üzerinde çalıştığım site firma sitesi aşağı yukarı yapmam gerekenlerin hepsini yaptım.Fakat çok fazla resim yüklüyorum ve host. alanı doluyor.Buna bir çare bulmam lazım.

Cck de ısrar etme nedenim kullanıdığım shadowbox eklentisi ayanlızca cck ile oluşturduğum alandaki resimler de faliyet göstermesi. Böyle olmasa metin alanına ckeditör yardımıyla resim çekebiliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito