İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başkasının Nickini kullanarak paypal dolandırıcığı yapanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
[email protected]
Sonses10 nickli üyenin nickini kullanarak benide dolandırdı! Türkcell 20tl vericektim oda paypal 15$ ama ben şifreyi verdim bana şifre kullanılmış dedi oysaki ben yeni almıştım inanmadım 1gün sonra tekrar oturum açtı kontör şifresini kullanan numarayı bulcam şikayet edicem turkcele dedim sonra eve kontörü ben yükledim ben sana solucektim yapma lütfen felan dedi sonra ben sana 1 hafta sonra para yollucam paypal dedi bide hotfile hesabı verdi ama ne 1hafta 1 ay oldu hayla ortada yok!
Sadece beni değil birçok kişiyi butür başkalarının nickini kullanarak dolandırmış!
Gelin sizlerde butür dolandırıcıları yazın, dolandırıcıların önüne engel koyalım!!

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizde başkasının nickini kullanan kişilere itibar etmeyin! Nick aldığınızda direk forumdan pm atmayı deneyin saygılarımla.

webziyareti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyrun hocam burdada başka arkadaşları dolandırmaya çalışmış,
forum.iyinet.com/paypal-e-gold/145701-bazi-kisiler-kendini-ben-olarak-tanitmaya-baslamis.html

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kanıtınız olmadan böyle bir konu açmak bile bence doğru değil , kanıttan kastım log vb. geçmiş olsun

aragorn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdan PM ile doğrulama almadan kimseyle alışveriş yapmayınız.. MSN'de herkes ben şu nickli kişiyim, bu nickli kişiyim diyebilir....
Hatta msn adreslerini taklit edenlerde olabilir. Uzantısı farklı alırlar.. Arasında nokta,tire olan msn'ler taklit ederler.....

Yani msn'de tanıştığımız kişilerden, bize PM atmalarını her zaman isteyecez.....

Vay forum açılmıyordu..... Vay DNS ayarı kaçtı-uçtu..... Girmiyor sonra atsam......vs...vs..diyenlerede ALDANMAYIN !!!

R

RadoyNet

Misafir
Kanıt olmadan şikayet etmek, birilerini karalamak, iddialarda bulunmak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5