İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Başvuru hakkında

M

Metalirik

Misafir
2 Sitem için farklı bir adsense hesabı açmak istiyorum ( abimin adına ona ait). Bunun için abimin ismini ve aynı ev adresini versem olurmu? Olmaz ise abimin kendi ev adresini vermek zorunda kalacagım da :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olmaz :) Eğer öyle açarsan şu sıralar sana şu cevabı veriyorlar..

Aynı adresde zaten bir Adsense hesabı mevcut o kişiyle irtibata geçin ve kodları ondan alın :)

Abinin ev adresini ver garanti olsun.. Kısa olsun.. :)

M

Metalirik

Misafir
Teşekkürler, peki bunlar çıkıpta aynı soyisimde biri var demez inşallah :p :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik paso başlık acıyorsun, google hakkında merak ettiklerim diye bi başlık acıp her seyi sorsan daha iyi olmazmı :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok öyle birşey diyemezler.. Sonuçta "Yılmaz" soyisminde kaç kişi vardır.. O yüzden öyle birşeyin imkanı yok ama işte adreside aynı olunca ister istemez kıllanıyor amcamda :)

M

Metalirik

Misafir
mexut abi sende kitap cıkar yararlanalım yav olmuyor böyle işte 4 gözle kitabını bekliyorum :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metalirik' Alıntı:
mexut abi sende kitap cıkar yararlanalım yav olmuyor böyle işte 4 gözle kitabını bekliyorum :)

Majestic e inat (nedeni bilir o adi insan :D ) yazıcam hatta basladım :)

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gaza getirmeyin şu adamı çıkarıcak walla sonra adamı türk dil kurumu içeri çekecek bu nasıl bir dildir nasıl kitaptır :)

Herif kitabına zaten 2 harften oluşan ve ortasında nokta olan sözcük öbeğinden başlar :)

M

Metalirik

Misafir
Mexut kitap yazsın diye imza topluycam yakında sen merak etme herkesin soruları var yav, sen yaz bir kitap çok satış yaparsın :D :D

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeyin anketini yapıoz onuda mı yapsak ne :) Çekler geldimi ? Evet - hayır - 1'İ geldi 2.si ni beklioz - Ne biliyim çek mi gelecekti :) :)

M

Metalirik

Misafir
Arkadaşlar google adsense hakkında sorunları olanlar herkes mexut un kitap yazması yolunda arkadaşa destek olun :) Mexut kitap yazacak dertler bitecek, umuduz mexut :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
Herif kitabın altına ismini kesin "Mexut" diye ekler he :) Artiz ya :)

evet bu forumda gecen diyaloglarıda ekleyecegim azcık gülsün "Google Amca ve Türkiye Macerası" adlı kitabımda.. Ozellikle iyinet diye bi bölüm olusturucam :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5