İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bateri.org için portal düşüncesi

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bateri.org alanadının ödemesini inşallah yarın yapacağım , şimdiden derdi düştü :)

Baya araştırdım ders vermek için açılan sitelerden başka sadece bateriyle uğraşanların barınabileceği site yok.

Bu alanda ilk olarak bateri.org projesini başlatmak istiyorum ancak size sorularım var :p

- Script olarak ne önerirsiniz ?
- Başlangıç olarak hangi kategorileri yayına sokmalıyım ?
- Ne yaparsam " piyasada " tek olmanın hakkını verebilirim ?

Aklım karmakarışık umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

İyi geceler , iyi çalışmalar.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
en güzeli kendiniz yazın size özel olsun programlama bilginiz yoksada yaptırın derim güzel domain

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bateri.org'u ne zaman aldınız?

Yarın parasını göndercem , ihale bende kaldı.Forumda yapılıyordu satışı

en güzeli kendiniz yazın size özel olsun programlama bilginiz yoksada yaptırın derim güzel domain

O kadar param yok.Bir e-ticaret scripti alıp , bir muzik dükkanıyla anlaşıp ürün satmayı düşünüyorum veya bateri öğrenmek isteyenler ve çalanlar için güzel bi topluluk.Hangisi mantıklı sizce?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
valla gerçekten güzel domainmiş, bana da 2 tane ihaleyle kalmış. Ucuza gelmiş oldu :p
Siteyi açtığında bateriler hakkında bir arkadaşım var yardım eder bateriler hakkında..

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
müzik aleti satışı yapanları kovala bakalım belki iş çıkar

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yaş 16.5 :). Gittim dün birine resmen dalga geçti.Bunları yapabilmen için bilmen gerekiyor falan fıstık.Beni tr.gg site yapıp , ortalıkta site yapıyorum diye gezenlerden sandı sanırım.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Domainide aldık , başka projesi olan arkadaş varsa projelere açığım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5