Batman: Arkham Knight’tan Yeni Bilgiler

ishaledenadam

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ocak 2014
Mesajlar
494
Reaction score
0
Rocksteady, Reddit üzerinden açtığı başlıkla oyunculardan gelen soruları yanıtladı.UYARI! Eğer Batman: Arkham City’yi oynamadıysanız, bu yazı sizin için SPOILER olabilir!Batman: Arkham Knight, konu olarak Joker‘in ölümünden hemen sonrasını ele alıyor ve bizlere Joker‘siz bir Gotham‘ın nasıl olacağını göstermeye çalışıyor.

Batman‘in oyundaki zırhı tasarlanırken görsellik ve işlevselliğin yanı sıra Batmobil ile uyumlu olmasına özen gösterilmiş.

Rocksteady‘den gelen açıklamalara göre oyundaki bazı görevler için Batmobil kesinlikle şart. Hatta ana hikayedeki bazı görevler sadece Batmobil ile yapılacak. Bu durumda da Batmobil vazgeçilmez unsurlardan biri haline geliyor.

Batman: Arkham Knight oyununda dikkat çeken bir diğer durum ise kullanılan yapay zeka ve dövüş mekaniği… Yani düşmanlar da bizim gibi saldırılardan kaçabilecek, hatta bize karşı atak bile yapabilecekler. Bu da oyunun daha zorlayıcı olmasına neden olacak.

Son olarak da Pazartesi günü yeni bir oynanış videosu yayımlanacak.

Batman: Arkham Knight, Haziran 2015‘te PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak.

KAYNAK
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst