İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Batman'da çatışma: 4 şehit ( Başımız Sağolsun )

E

eyciey

Misafir
Batman'ın Gerçüş İlçesi'nde teröristlerin açtığı ateş sonucu, 4 güvenlik görevlisi şehit oldu.

Alınan ilk bilgilere göre, Gerçüş İlçesi ile Siirt sınırında bulunan Yemişli Köyü kırsalında sabah saatlerinde bölgede arama tarama faaliyetlerini sürdüren güvenlik güçlerine teröristler tarafından ateş açıldı. Açılan ilk ateşte 1 uzman çavuş, 1 er ve 2 geçici köy korucusu şehit oldu.

Teröristlerin yakalanması için geniş çaplı operasyon sürdürülürken, şehit olan güvenlik güçleri için bugün saat 15.30'da Batman'da bir tören düzenlenmesi bekleniliyor.

Kaynak : Mynet

PKK yine azdı. Medyamızda giderek bu olayları normalleştirmeye başladı. Iraktaki Komyon şöförlerin ölümleri gibi. Allah sonumuzu hayretsin :(

A

altar

Misafir
az kaldı dostum sen hiç merak etme ;) kaşınanları birileri kaşıyacak, allah sonlarını yahudiler gibi yapmasın.

C

cappytoi

Misafir
bir insan yaşadığı toprağa bu kadar saygısız olamaz, devleti bıraktım toprağa saygısızlar...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bugün cenazenin biri kalktı gebzeden. çarşı trafiğe kapandı herkes slogan attı. vatan saolsun.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hala insan haklari diye gevezelik yapanlara ders olsun. 16 kisilik Tim olarak gittimiz Sirnaktan 11 kisi geldik. Ama geldigimde lanet etmistim. Mayis baslariydi. ve 1 mayista bizim dagda catistigimiz insanlarin sehirde yasayan versiyonlari polisle catisiyordu. Amerikan polisi olsa kafasina sikar. Turk polisi job vurunca Insan haklari katliami oluyor. Belkide kaybettigim 5 arkadasim yuzunden konuya tarafsiz bakamiyorum. Ama bu kadar insan haklarina saygili olmak aptallik. Hassas bir mesajdir benim icin. Ama art niyet aranmasin.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazacak çok şey var belki ama nefretimi kalbimde gizliyorum. Allah bu zorlu politik oyunlarda yardımcımız olsun.. TSK iade-i ziyarette bulunacaktır. Şerefli şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim..

D

dursunbaba

Misafir
MoD' Alıntı:
Hala insan haklari diye gevezelik yapanlara ders olsun. 16 kisilik Tim olarak gittimiz Sirnaktan 11 kisi geldik. Ama geldigimde lanet etmistim. Mayis baslariydi. ve 1 mayista bizim dagda catistigimiz insanlarin sehirde yasayan versiyonlari polisle catisiyordu. Amerikan polisi olsa kafasina sikar. Turk polisi job vurunca Insan haklari katliami oluyor. Belkide kaybettigim 5 arkadasim yuzunden konuya tarafsiz bakamiyorum. Ama bu kadar insan haklarina saygili olmak aptallik. Hassas bir mesajdir benim icin. Ama art niyet aranmasin.

sadece +1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi