İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayan Ağırlıklı 2 yıllık Blog+forum

MybbTek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi::www.twilightturkiye.com Forum http://www.twilightturkiye.com/forum

Kategori, sitenin içeriği nedir: fan sitesi.
Günlük hit sayısı, :sayyac // 700 -800-900 arası.degişebiliyor.
Pagerank değeri: 1
Sitenin yaşı :2
geliri:günlük 0,50 dolar .sabit bir geliri yok.2 kere adsense para aldım.
Hosting dahil midir: hosting dahil.
Banlı olduğu sponsor var mı: Kesinlikle yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil. Wordpess +mybb forum. 22 bin üye
Site için istenen fiyat 350 TL // acil oldğu için ciddi alıcıya indirim yapılabilir

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler : Tamamı- herşeyiyle.özel temaları facebook sayfaları ,ek domaini vs vs

Açıklama önem bilgiler : bir kitap serisinin 4 kitabı ve ondan uyarlanmış 4 filmi. 4.filmin 1.bölümü 5 ay sonra çıkıcak.2.bölümü ise 1 sene sonra.2.5 3 yıllık ömrü var yani Satma nedenim tekrar sınava hazırlanmam gerek site oldğu müddetçe bu durum zor oluyor.+ olarakda paraya ihtiyacım var.Hiç seo backlink çalışması yaptırmadım.Eğer yaptırılırsa emin olunki geliri hitide 2 katına çıkar.Çünkü çok verimli bir site.Tık parasıda çok iyi.BLOG+FORUM .2side güncel.Sizin bakmanıza bile gerek yok.Üyeler herşeyi hallediyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5