İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bayposta.com Kullanıcılarına duyrulur...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selam arkadaşalr mail gelmiş sizlerle paylaşmak istedim artık bayposta.com ücretsiz mail servisini kaldırıyor ya olacak iş degil 3044 tane üye vardı ve süreklide oluyor du nedne böyle bişi yaptılar yaaa

Değerli Müşterimiz,

Bayposta Webmail Servisi hizmetlerimiz 16 Haziran 2005 Perşembe günü itibari ile sona ereceğini
üzülerek bildiriyoruz. Lütfen bu tarihe kadar farklı bir mail servisi ile irtibata geçerek MX ayarlarınızı
değiştirerek hizmet alma işlemlerinizi tamamlayınız.

İlginiz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Iz Internet ve Bilgisayar Teknolojileri
BayPosta WebM@il Servisi
Tel : +90 232 449 77 77
Fax : +90 232 457 48 50

http://www.bayposta.com BayPosta WebMail Servisi

http://www.baybul.com BayBul Arama Motoru
http://www.izhost.com IzHost Hosting Hizmetleri
http://www.izdns.com IzDNS Domain Kayıt Servisi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla sitemden mail girş yerlerini kaldırdım yine aynı hüsrana ugramak istemiyorum 16 haziranda kaldırcam hepsini.. tüm üylere toplu mail attım artık..

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kötü olmuş. böyle servis duraklatmaları hiç hoş değil. mağdur durumda olan site sahiplerini düşünmüyorlar.. geçmiş olsun.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayir eger bir sistemi "UCRETSIZ HIZMET" olarak adlandiriyorsunuz sonunu neden dusunmuyorsunuz. Kalkamayacaginiz isin altina neden giriyorsunuz. Madem bir gun bunu sona erdirecektiniz neden boyle bir ise girdiniz. Yazik ya Turkiye hic mi degismeyecek. Herkesin kaderi boyle mi olmali ...

Yazik ...

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayposta gercekten kaliteliydi her ne kadar 2 mb da verse.. Kullanıcılara mail atman iyi olmus hic degilse önemli dosyaları varsa yedeklerler..
bigmailbox vardı oncelerden onu dene istersen.. Everyone kapattı diye hatırlıyorum ücretsiz servisini ama " sponsor destekli dagitim " sürüyordu sanırım pek hatırlayamadım :) Fakat ondanda cok banner var sagda ustte altta.. En iyisi Biraz sermaye ile giriceksin banner yönetimli alıcaksın , üye topladıktan sonra gösterim başına satarsın

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Elalem 1 gb ücretsiz veriyor biz daha 2 mb veremiyoruz :)

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BayPosta WebMail Servisi Sadece Ücretsiz Üyelerin Mi Hesaplarını Sona Erdiriyor? Ücretli Üyeliğe Geçersem Siteyi Kapatmaktan Kurtulabilir Miyim? Yaaaa Gerçekten Çok Kötü Oldu, Rezil/Rüsva Olcaz :((

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla büyük ihtimal bedavalar içindir sanırım ama ve paralısınıda kullanan varmı bilmem :p

T

TurkTR

Misafir
Bayposta iyidi yazık olmuş, www.gawab.com var arkadaşlar yabancı ben kullanıyorum userleri silme yetkisi fln da veriyor isterseniz bi deneyin.

YanCebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayposta kullanıcıları dilerseniz sizde benim gibi baypostaya güzel bir mail yazın. En azından tepkiyi görsünler.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla yazdım ama tık yok.. www.gawab.com ise 1000 kullanıcı veriyor ve maişller 1 mb yani ugraşmaya degmez benim kullanıcım 3044 tane idi yanai o paket bana yetmez kimse 1 mb mail uzun süre kullanmaz

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
marissoft' Alıntı:
bende bir sorun yok yaklasik 3 aydır kullanıyorum..

ya ben hata yaptım yada benim şansıma :p ama neyse aynı hüsrana ugrucam için artık sitemden mail dagıtmıcam. 3044 üyeme rezil olduk zaten bayposta.com yüzünden..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5