İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Bayram Kampanyası] v2 Müzik Scripti - v3 API Video Script'i

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar arkadaşlar ;

v2 müzik script'imizi ve v3 api sistem video scriptimizi bayram'a özel sadece 4 günlük kampanya'ya sokuyoruz sizlere en verimli olarak günlerde böyle bir kampanya yapmak gerçekten mutlu edecektir bizi.

Yazılım bilgileri
;

v3 API Sistem Video Script'i

DEMO

v2 Müzik-MP3 Dinleme Script'i

DEMO

Ödeme Yolları
Akbank - İşbankası - Garanti Bankası CEP Bank - Paypal(Belli Seviyede Kullanıcıları Özgüdür)
Gitti Gidiyor Satış Link'i : Tıkla!
İletişim Yolları
[email protected]
Satış Sayısı
Müzik Script'i : 2/5
Video Script'i : 0/5

Fiyatlandırma ;

V2 Müzik Script'i :
Tek Lisans ; 60TL
Çift Lisans ; 85TL

V3 Video Script'i :
Tek Lisans ; 100TL
Çift Lisans ; 125TL

Hepinize iyi bayramlar diler bu güzel bayram günlerinde tüm üyelerimize bol kazançlar temenni ederiz.

Sevgilerimle,
Ahmet.

fcomert2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam scritpi inceldeim biraz ama bazı değişiklikler yapılabilirmi...üyeler için playist kısmını sevmedim.. otomatik geçiş yapmadı bende şarkılar arası.. halbuki millet liste oluşturup dinlemek ister..yani playiste karışık çal, videolu scripte her müzik için geçerli olması için video gösterilsinmi seçenegi, sol alt köşede playist listesinin taşınması gibi..

RHSBILISIM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam scritpi inceldeim biraz ama bazı değişiklikler yapılabilirmi...üyeler için playist kısmını sevmedim.. otomatik geçiş yapmadı bende şarkılar arası.. halbuki millet liste oluşturup dinlemek ister..yani playiste karışık çal, videolu scripte her müzik için geçerli olması için video gösterilsinmi seçenegi, sol alt köşede playist listesinin taşınması gibi..

kodlarımız şifreli değildir istediğiniz gibi edite uygundur sevgiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5