İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bazı Uyanık Şahıslara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hemşerim giresunluyum. :D 5 ağustosta çalıştığım yerden aylığımı alıyım kaçıyom giresına 1 ay tatil yapim.fındıkla hiç işim olmaz. gezcem 920 milyonu yiycem 1 ayda:D hem muayne olcam. askerlik geldi çattı.
:D
SAYGILAR...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yeni gelmişim oradan (eynesil) denizde yüzerim diye gittim sahili doldurmuşlar yüzmeye yer yok.10 gün kaldım sonra kalktım geldi msamsuna oh be.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SeVDiGiMSiN' Alıntı:
oOO dostum bende Bayrampaşalıyım.
yıldırım mahallesi sen?
euhhuh..

demirkapı lıyız bizde :D

" b.pasa " lıysam nedemek , zaten adamız çıkmış yazmayın böle millet kacıo duyunca :)

gerçi artık b.pasa da değilim ama..

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BAYRAMPAŞALIYIZ
yaw burda çok webmaster var saten. benim tanımadığımda. yaw geçenlerde bi cafeye gidiyordum mesela beni tanımıyorlardı, adamlar benim siteyi çok sevmişler alan adının süresinin dolmasını bekliyorlarmış gece 12 ye kadar beklemişler alan adı süresi dolmuş alamamışlar.
kolaydı öyle. alan adı kapandı ama hala alamıyorlar.
birde sevdigimsin.com u çok beğenmişlerdi onuda heklemeye çalışmışlar ama bi yolunu bulamamışlar. site html
:p
saygılar...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw sevdikte banlanmıştı aslında banlanmasaydı konunun başlığını değiştirirdik.
:D bazı uyanık şahıslara yerine 'BAYRAMPAŞALILAR BOARD' olurdu
:D:D:D
saygılar

Mod.Uyarı Mesajı:
Özel görüşmelerinizi MSN'de yapın lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5