İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bazılarının yazılarını okumak güzel

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bazılarını takip etmesemde göz aşinalığı sonucu iki üç kişide çok doğru bir gözlem yapmışsınız diyebilirim. Ancak yalakalık yapmıyorum kimse yanlış anlamasın "peri" değilde "melek" olacak o yada "olmazsa olmaz". Allah razı olsun bahsettiğin ilk sıradaki kişi on numara bi insandır Allah nazardan saklasın eksik etmesin...

• Like
Reactions: Eif

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
aranızda beni istemiyorsanız çekip gidebilirim ve ciddiyim.

• Like

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
calvini istemiyoruz ! hadi beyler destek verin bana
ekleme: ben sımarık değil tamam mükemmel olabilirim ama bu sımarık olduğum anlamına gelmez bilgi !!!

• Like

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bunu düşünmekten kaç gündür forumda takılamıyorum, istemeyenleri bileyim de ona göre hareket edeyim.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
calvini istemiyoruz ! hadi beyler destek verin bana
ekleme: ben sımarık değil tamam mükemmel olabilirim ama bu sımarık olduğum anlamına gelmez bilgi !!!

Calvin olmazsa sitede gider.
I Love You Calvin :D

Ekleme:
bunu düşünmekten kaç gündür forumda takılamıyorum, istemeyenleri bileyim de ona göre hareket edeyim.

Sen olmazsan başta eifle ben 2mizdee olmayız.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
gidemez gidemez fake fake

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
@bilgi hevesime pek aldanmayın. bir ara çok hevesli oluyorum,birisi geliyor hevesimi bozuyor bende 1 hafta etkisinden kurtulamıyorum,1 hafta ne forum ne sanal sadece surf yapıyorum,sosyal ağlarda felan ama gün geçtikçe alıştım heves bozanlara bundan dolayı hevesim bozanlara güzel bir şekilde lafıda çakıyom,oh bir rahatlıyom,bir rahatlıyom :D laf sokmak gibi rahatlatıcı bişiy yok be :D

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
@bilgi hevesime pek aldanmayın. bir ara çok hevesli oluyorum,birisi geliyor hevesimi bozuyor bende 1 hafta etkisinden kurtulamıyorum,1 hafta ne forum ne sanal sadece surf yapıyorum,sosyal ağlarda felan ama gün geçtikçe alıştım heves bozanlara bundan dolayı hevesim bozanlara güzel bir şekilde lafıda çakıyom,oh bir rahatlıyom,bir rahatlıyom laf sokmak gibi rahatlatıcı bişiy yok be

Nurçin hemen hemen yaşlarımız aynı.
Bende alıştım. Bilgi önceden çok üstüme geliyodu artık geliyo sonrada gönlünmü alıyo bilgi dışında en ufak artislik yapan olursa uçururum.:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5