İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bb

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba, konu dışı olacak ama biraz :) bende maltepe'de yaşıyorum / güven iş merkezinin ilerisinde , afişler asılıyor arada ticaret siteleri kurulur vs. :) sizinle bir bağlantısı varmı ?

xcenky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben maltepe güven iş merkezindeyim afiş yaptırmadım daha hala uzman arıyorum.

xcenky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazdığım gibi yanımda iş yürütebileceğim birini arıyorum.

web tasarım ve yazılım işiylede ilgilenez.

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
joomla içinde görünüyor ama iyi bakarsanız başka bir klasörde. ayrıca joomla olsa ne olur ki.?

joomla olsa nemi olur adam özel kodlama istemiş yanı joomla açık kaynak kodlu script
kendiside indirp kurabilir ve kurmasını yaparsın emegin karşılıgı içinde bir miktar para istersın okadar yanı dolandırma olmasın

xcenky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam burda nemi var burda sizin şirketinizin projeleri bulunuyor dielim ve 2 kişiye proje gorevi verdınız ve bunları sadece şirketinizdeki bilgisayarlarda sınırlıyken bunu
her bilgisayarda giriş yaparak proje değşiklerinden haberdar olcak veya yeni projelerden haberdar olcak

ben ilan sitesi kuracak birini arıyorum, google adwords üde kullandımı tmm işte sen anlıyorsan php den gel yazılımını yap..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi