chat ege.net

BBX işletim sistemli yeni nesil Blackberry!!!

ozgurruh

Müptela
Katılım
28 Eyl 2010
Mesajlar
2,837
Yaş
34
Konum
ANKARA
Teknoloji düşkünlerine güzel bir telefon daha geliyor. Bu Blackberry'nin ilk görüntüleri nete düştü sizlerle paylaşayım dedim. yeni bir işletim sistemine sahip (BBX) yeni nesil Blackberry'i beğenecekmisiniz bakalmı :) ?2012'de satışa sunulacak olan bu Blackberry'nin özellikleri de aşağıdaki gibi olacakmış:

1.5GHz dual-core TI OMAP işlemci, 1GB RAM , 16GB dahili hafıza ve 8 megapiksel önde 2 megapiksel arkada yer alacak 2 kamerası olacak.
 
E

easorolenc

<strong><a href="http://www.havetiffany.com/">tiffany</a></strong><strong><a href="http://www.havetiffany.com/">tiffany outlet</a></strong><br><strong><a href="http://www.havetiffany.com/">tiffany jewelry</a></strong><br><strong><a href="http://www.havetiffany.com/">tiffany and co</a></strong><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-bracelets-c-2.html">tiffany bracelets</a></strong><br><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-charms-c-3.html">Cheap Tiffany Co charms</a></strong><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-earrings-c-5.html">tiffany earrings</a></strong><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-accessories-c-1.html">tiffany accessories</a></strong><br><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-bracelets-c-2.html">cheap Tiffany Bracelets</a></strong><br><strong><a href="http://www.havetiffany.com/tiffany-pendants-c-7.html">cheap tiffany pendants</a></strong>
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst