Bc.vc Link Kıslatarak Para Kazanma

burak032

0
İyinet Üyesi
Katılım
31 Aralık 2012
Mesajlar
6
Reaction score
0
Konu Tamamen Benim Anlatımımdır..Bc.vc Link Kısaltarak Para Kazanabileceğimiz Sitelerden Biridir. 1000 Tıklama Başına Her Ülkeye Göre Farklı Olarak Para Verir. Bu yazıda bu site hakkında bilgi vericem ve aldığım ödemeleri koyucam...

TIKLA ÜYE OL

Sistem Nasıl İşliyor?

Herhangi bir linki kısaltıp tıklatmaya çalışıyorsunuz. Kısaltmış olduğunu linklere her tıklayan kişi için sistem bc.vc hesabınıza belirli bir miktar birim ücret veriyor.Ne kadar çok kişi tıklarsa o kadar çok para kazanıyorsunuz.

Ne kadar kazandırıyor?

Ülkelere göre verilen ücret değişiyor. Amerikadan gelecek 1000 tıklamaya 5$ verirken Türkiyeden gelen 1000 tıklamaya 2.50$ veriyor her ülkeye göre bu miktar değişebiliyor. Aşağıdaki tabloda Bazı ülkelere göre güncel tıklamaya göre verilen ücretler yazıyor.
b4o9jZ.png


Linkleri nasıl tıklatabilirim ?

Sosyal Medya hesaplarından Facebook , Twitter gibi sitelerde hesaplarınızdan sayfalarınızdan paylaşarak yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz veya kendinize ait siteleriniz varsa verdiğiniz linkleri kısaltarak verebilirsiniz..

ÖDEME KANITI

Resimde 3 Ayda Aldığım Ödemeleri Görebilirsiniz. Biriken 10$ ıda yarın alıcam..
23223.png


PAYPAL RESMİ

000000.png


 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst