İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bebek kıyafetleri için deterjan

aksaak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar çocuğumun kıyafetlerini doğal deterjanla temizlemek istiyorum az önce doğal deterjan markası araştırırken bir sitede gördüm ki evde kendimizde doğal deterjan yapabiliyoruz bebek kıyafetleri için özel bir tarif gördüm ve o siteden alıntı yaparak paylaşıyorum umarım faydası olur

Organik Bebek Kıyafetleri Deterjanı Tarifi:

1 lt su

1 bardak zeytinyağlı sabun tozu

1 bardak çamaşır sodası

1 /2 bardak boraks

Organik çamaşır deterjanının tarifi: Bütün bu malzemeleri bir kaba koyup, iyice karışana kadar çırpıyoruz. İyice karıştırdıktan sonra organik çamaşır deterjanımız olmuş oluyor. Her yıkamada bir kahve fincanı kadar makinenizin deterjan bölümüne ekleyebilirsiniz. Tabi özel bitkisel kokular da bu karışıma ekleyerek çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarifimiz ile kendiniz evde organik çamaşır deterjanı üretebilirsiniz. Bu karışım tamamen bitkisel olduğu için bebeklerde ve çocuklarda organik bebek deterjanı olarak kullanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.organikdeterjan.net/organik-bebek-kiyafetleri-deterjani/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5