İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava 2006 kayıtlı oyun domaini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
:D olsun ya, saat 16:30 falandı kalktığım, sen sigara almaya gittiğin sıraydı heralde. dağıldı mı millet tamamen? bi de fotoları paylaşın bi yerlerde de havamız olsun :)

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
:D olsun ya, saat 16:30 falandı kalktığım, sen sigara almaya gittiğin sıraydı heralde. dağıldı mı millet tamamen? bi de fotoları paylaşın bi yerlerde de havamız olsun :)

Tek tük kimseler kaldı en son kalktığımda ben 3-5 kişi kalmıştı..
Fotolar anıl abi ve trgy'da geldiklerinde paylaşsınlar :p

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
30-40 civarı katılım vardı tabi ki merak etmelisin dostum :D Anıl(!) :D gelince paylaşsın...

Valla Anıl Abi'ye de çok ayıp ettim yaa :(

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trgy bu domain ne oldu :) hiç sesin çıkmıo. o kadar numara aldık, ilk sırada beklioz :O

T

trgy

Misafir
Bitti çekiliş kazanan moderatör onur. ANkara'da canlı yaptım çekilişi. Screen aldım ama nerde bilmiyorum. :p

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Onur çıkıncaya kadar kaç kere çekiliş yaptın?

T

trgy

Misafir
Hahaha :D Onur kendisine çıkınca bi daha yap dedi olmaz bana çıkmasın dedi ama yapmadım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi