İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Dizinlere Ekleme ( 2. Etap )

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yarışma1
Arkadaşlar; 1 kişinin sitesi PR5 10 adet dizine ücretsiz eklenecektir.

Yarışma2
29 Ağustos 2008 23:59 saatine kadar yarışmaya toplam kaç kişinin katılacağını tahmin eden kişinin sitesinide 10 adet PR4 dizine ekliycem tabiki bedava olarak.

Bu minik yarışmaya son katılım tarihi; 29 Ağustos 23:59'dur.
Sonuçlar yine bu başlıktan 30 Ağustos Zafer Bayramı günü açıklanacak ve kazanan kişiye pm ile bildirilecektir.
Zafer Bayramı adına bu minik yarışma kampanyası sadece İYİNET'e özeldir.

İlk yarışmaya katılmak için "Katılıyorum" yazmanız yeterli.
İkinci yarışmaya katılmak için parantez içinde sayıyı yazmanız yeterli (14) gibi.

Bu mini yarışma ve hizmet BilgiKalesi.com sponsorluğunda gerçekleşmektedir.​

bluestanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr5 site senin sitenmi seninse neresine ne şekilde ekleyeceksin??logo veya banner olacak ekleyeceksen katılıyorum

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar konuyu pek anlamadınız sanırım.Konuya "Katılıyorum" yazıyorsanız.Çekilişe katılıyorsunuz.Ve 1 şanslı kişinin sitesi 10 adet pr5 dizine ekleniyor ücretsiz.

Eğer ben çekilişe katılmak istemiyorum; ben sizin sitenize link vericem sizde benim sitelerimi dizinlere ekleyin diyorsanız PM atmanız gerekmekte.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Parayla yapsak millet başımıza üşüşür.Minik bir yarışma düzenliyip 1 kişinin sitesini bedava 10 adet PR5 dizine ekliyeceğim ama başvuran sayısı çok az.Bu yüzden yarışmada düzenleme yaptım.29 Ağustos 2008 23:59 saatine kadar yarışmaya toplam kaç kişinin katılacağını tahmin eden kişinin sitesinide 10 adet PR4 dizine ekliycem tabiki bedava olarak.

İlk yarışmaya katılmak için "Katılıyorum" yazmanız yeterli.
İkinci yarışmaya katılmak için parantez içinde sayıyı yazmanız yeterli (14) gibi.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
katılıyorum ama anlamadığım nokta bu dizinler sizinmi

anasayfaya mı eklenecek yoksa alt sayfalaramı

alt sayfaysa dizinin pr5 olmasının bize ne faydası var

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Dizinler benim değil sadece ekleme yapıcam.Hangi dizin; siteleri anasayfaya ekliyor ki.Faydası var mı yok mu bilemem ama.Ben arkadaşın yeni açtığı siteyi 5 dizine ekledim PR2 oldu :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5