İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Domain İsteyen ? ( .com ve .net uzantılı )

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet arkadaşlar elimde 3 adet domain bulunmakta. ( .com ve .net uzantılı ) Bu domainleri daha önceden çeşitli projeler için almıştım fakat daha sonra daha farklı bir plan yaptığımdan şu anda 3 üde boşta.Hepsinin 14 Ekim e kadar süreleri var.Bu domainlerden birini forum siteme üye olup içerik geliştirmede bana yardımcı olması karşılığında birine vereceğim.Diğer ikisini ise her getirdiği 5 aktif üye için vereceğim.Detaylar için PM gönderiniz :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
google.com facebook.com gibi ise istemem kalsın
istanbul.com filansa alırız icabında ...

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bu domainler bedava değil ki :)

Karşı taraftan bir belli şartları sağlamasını, bir emek vermesini istiyorsun.

Alanlara hayırlı olsun.

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende alabilirim bir tane :) diyecektim ama bedavanın anlamını öğrenmeniz gerek

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domainleri PM olarak gönderir misiniz lütfen?

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende alabilirim bir tane :) diyecektim ama bedavanın anlamını öğrenmeniz gerek

Arkadaşlar bu kadarınıda isteyelim dimi ? Oksijen,yürümek,konuşmakta bedava ama onları yapmak içinde kaslarınızı hareket ettiriyorsunuz azda olsa bir enerji harcıyorsunuz.Hiçbirşey istemesem bu sefer neden istemiyorsun diye almıcaksınız.Yapmayın yahu :)

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar bu kadarınıda isteyelim dimi ? Oksijen,yürümek,konuşmakta bedava ama onları yapmak içinde kaslarınızı hareket ettiriyorsunuz azda olsa bir enerji harcıyorsunuz.Hiçbirşey istemesem bu sefer neden istemiyorsun diye almıcaksınız.Yapmayın yahu :)

olsun onlar paralı olsa bile en azından o yapılanların hiç birinin üzerinde bedava yazmıyor :)

Konuyu yanlıs kategoriye açmıssın arkadaslarda farklı şekillerde belirtmek istemiş Report edin konunuzu post vs gibi bölüme alsınlar hem işinizde ilgili kişilerin dikkatini çeker

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Domain isimlerinizi ve isteklerinizi PM ile gönderir misiniz yapabileceğim bir şey ise karşılarım tabiki de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5