İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting 'in Zararları Nelerdir?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece merak ettiğim için soruyorum arkadaşlar. Bakıyorum bazı kuruluşlar yıllardır hizmet veriyor ve de bi arkadaşım 1 yıldır ücretsiz host üzerinden yayın yapıyor, şimdiye dek olumsuz bir şey yaşamadı. Ben de denemeyi dşünüyorum fikirlerinizi paylaşır mısınız?

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
zararı pek olmaz mesela ne gibi zararı olabilir
büyük emek vermişsindir site için içinde dosyaların vardır, bi anda hostunu alabilirler,yada host veren yer kapatır,batabilir her türlü şey olabilir :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Emeğini kolaylıkla dowland edebilir...

Scriptin, yazıların, makalelerin vs. vs.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Emeklerinin boşa gitme riski var. Sonuçta adamlarla bir sözleşme imzalamıyorsun. İstedikleri zaman siteyi kapatabilirler. Bunun dışında "zararı"nın olduğunu sanmıyorum.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zararı pek olmaz mesela ne gibi zararı olabilir
büyük emek vermişsindir site için içinde dosyaların vardır, bi anda hostunu alabilirler,yada host veren yer kapatır,batabilir her türlü şey olabilir :D

:) Yahu onlara razıyım.Ben sadece sizin fikirlerinizi bi yoklayayım dedim. Zaten siteyi açıp içine konu falan basmayacam. En fazla 4 konu falan olacak.

Bir de şimdi aklıma geldi mesela. Diyelim ki host sahibi kapattı gitti. Ama bu sırada benim site pr 10 oldu. E bu durumda ben siteyi taşısam pr için sakıncası olur mu? Gidip parayla host alsam mesela...

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
El atına binen çabuk iner demiş atalar.

PR açısından düşünüyorsan, PR domaine verilir hostinge değil.

En iyisi kendi sahip olduğun domain ve kendi sahip olduğun hostingdir. Zamanında yonlendir.com dan aldığım ücretsiz bir domain için ne kadar yandığımı bir ben bilirim. Yonlendir.com servisi durdurdu ve benim güzelim ücretsiz domainim gitti. Artık asla ücretsiz servislerden yararlanmıyorum. Kimseye de tavsiye etmem.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla doğru diyorsun aslında "El atına binen çabuk iner."

Ben konuyu fikir edinmek adına sordum aslında. Hani neler olabilir diye merak etmiştim. Fikrini ve tecürbelerini paylaşan arkadaşlara çooookkkk teşekkür ederim.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
byethost u kullanmanı tavsiye ederim sağlam yer ama sanırım belli bi süreden sonra hesabı siliyorlar (kullanmazsan)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5