İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava Hosting yetişen alır süper fiyat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TribalEx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 MB Disk Alani
1 GB (1024 Mega Byte)data transfer
1 Adet E-mail hesabı
10 MB Mailbox Boyutu
WebMail Destegi
Otomatik mail Cevaplama
Mail Yönlendirme
Html
Web Sayfasi Istatistikleri
Kisisel Hata Sayfalari
Kontrol Panel (Plesk)
Windows 2003 Server
Ücretsiz Kurulum
Mail Destegi
İsimtescil Altyapısı

Fiyat 10TL İşbankası - 8$ Paypal ödeme şeklindedir. sınırsız stok.
İlgilenen arkadaşların pm atmaları rica olunur!

@rbak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bedava hosting demişsiniz ve sonra fiyat 10 TL demişsiniz. Benmi Anlamadım Yoksa Konudamı Bir Dengesizlik Var?

Ayrıca Fiyat Biraz Pahalı ve Sizi Daha Pek Tanımıyoruz..?

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bedava hosting - süper fiyat , yetişen alır - sınırsız stok çok çelişkili bir konu:peh: ayrıca ys olmadan satış yasak bildiğim kadarıyla ...

TribalEx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MErhabalar konu açma kuralları hakkında bilgim yok ama şundan dolayı açtım kullanmadığım ve yeni aldığım hosting paketleri var bunların fiyatı olarak 10 tl dedim sıfır kullanılmamış başlatılmamış hesaplardır! Bedava ibaresi fiyatın çok düşük olduğundan kaynaklanıyor!

Saygılarımla

TribalEx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sn tepki herkese bu şekilde tepkili olmasanız eski üyeyim ama üyelik şifrem değiştirilmiş bu arada banlanmamı gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum ihtiyaç fazlası hosting alanımı satışa çıkardım dileyen alır dileyen almaz zorla birşey satmıyorum vermiyorum neden bu kadar coştunuz anlamadım ama sakin olun ve sözlerinize dikkat edin LÜTFEN

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yöneticiler gerekli işlemi yapacaktır. İlginen arkadaşlar sponsor bölümündeki konumuzdan başvuru yapabilirler.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kurallar hakkında bilgin yoksa konu açmadan önce kuralları okuyabilirsin ! fiyatı konusuna gelincede 50 mb disk alanı 1 gb transfer için 10 lira çok fazla !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5