İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Bedava Kontur Yanlış değil Turkcell ve Vodafone hattı olana 12 Tl Kontur Bedava

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Vodafone veya Turkcel Faturalı/Faturasız Hattınız var ise 12 tl kazanmak istermisiniz.

Bunun için vereceğim siteye üyeliğniizi tamamlamanız yeterli olcak ve Hattınız sms gelecektir.

İsteyen arkadaşlar mail adreslerini bana p.m ile atsın ve konu altına yazsın en kısa süre dönüş yapılacaktır.
7497.jpg

Şartları
sadece gerekli doğrulama yapmak
Hattınıza onay mesajı gelince 24 saat içinde kullanmak
ve kazanılan dakika veya kontur sadece şebeke içidir.

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar üyelik için lütfen mail adresi p.m atınız mail adresi olmadan davetiye yollayamam

hayran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
milleti oyalamaktan başka birşey değil, 1 gün geçerli 12TL. acaba bizden beklediğin nedir üyelik dışında :D tmm herşeyi güzel yazmışsın ama nedir ne değildir biraz detay verseydin.

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milleti oyalamaktan başka birşey değil, 1 gün geçerli 12TL. acaba bizden beklediğin nedir üyelik dışında :D tmm herşeyi güzel yazmışsın ama nedir ne değildir biraz detay verseydin.

12 tl az bi miktar değil 1 günde olsa eşi dostu arasan zaten biter
sizden istrediğim birşey yok çünkü bu kampanya bana ait bişey değil büyük bir sitenin kampanyası ve tek şartı yeni üye olmak ve gerekli doğrulamaları yapmak
kendimde kullandığım için sizleri bilgilendirmek hiç bir menfaatim yok ;)

senin için az olabilir miktar ama sonuçta illaki ihtiyacı olan birisi olacaktır..

lord_of_war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5