İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava pr6 pr7 backlink

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Herzamanki gibi öm isteye değil, özel mesaj atana dönüş yapacağım.

Link eklenecek yerler pr7 ve 6 dır. Ana sayfa pr9 dur.

pr7 = 3 adet
pr6 = 17 adet

Toplamda 20 adet.

Parayla satılır genelde. Paylaşım olsun diyerekten veriyorum.

Sayfalar admin onaylı ve "external nofollow" dur. Konu ile alakalı yorum bırakırsanız hiç bir sorun olmaz. Onaylanır. Kesinlikle çöp değildir bazısı 0 çıkışlı bazısı en fazla 15 çıkışlıdır.

Dipnot: Benim paylaşımlarımı kendiniz kullanabilirsiniz.Benden aldığınız ücretsiz bişeyi satarsanız ( izinsiz ) hakka girmiş olursunuz.

Herkeze göndermeme hakkım yine bende saklıdır.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ingilizcemi türkçemi siteler ingilizce ise istemiyeceğim çünkü alakalı yorum yapamam :)

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kaç tane Türkçe site varki pr6,pr7 :)

herkesin takip ettiği bir sektör vardır, catlakcocuk'un bu tarz olayları takip ettiğini biliyorum gerek burdan gerek diğer sitelerden, bu sebepten dolayı türkçede olabilir neden olmasın?, ben bir domain arasam cvcv.com bulamam ama domain ile uğraşan adam backorder yapar öyle yapar böyle yapar bulur, ana sayfası 2 olan bir sitenin alt sayfalarının pr4 pr5 vs olması kadar doğal bir şey yok, bu konuyu siz açsaydınız emin olun bu soruyu sormazdım. :)

Saygılar

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kendisinden ilgili linkleri aldım teşekkür ettim emeğine sağlık

uzman_maduru

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linkler için PM atayım dedim en az 5 mesaj yazmam gerekiyormuş. Bu mesajla 3 oldu hadi hayırlısı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5