İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bedava sınırsız reklamsız host sınırsız domain yüksek hız

quardian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar size bir host firması tavsiye edeceğim kullanan kesinlikle pişman olmayacak ben denemek için 3 ay önce aldım hiç bir sorun yaşamadım.
Siteye üye olup aktivasyonunuzu yaptıktan sonra keyfinize bakın nedenmi .
Hergün yebi bir host paketi alabiliyorsunuz en güzel yanı bu hostta parkettiğiniz tk domaini vs free domainleri kullanabiliyorsunuz.
Reklam bannerı yok , açtığınız domain başına bir db ve limiti yok , Limit yok demişken web alanıda limitsiz.
Çok hızlı evet gerçekten çok hızlı ücretli hostlardan farkı yok.
Sadece tek bir kısıtlama var oda siteye bağlanan her bir kullanıcı için saatlik sql sorgu limiti var onunda aşımı çok zor şöyle bir forum sitesi açtınız diyelim ve bir arkadaş girdi siteye ve ardarda 20 30 tane sayfa açtı bu şekilde ancak aşmış oluyor tabi aynı anda başkaları siteye girip gene gezebiliyor bunun haricinde genel olarak bir sınırlamayok çok hızlı ücretli host gibi.Kaçırmayın değerlendirin derim.Ayrıca refimden üye olursanız sevinirim.

refsiz link

Bu arda bir arkadaşa bu hosttan site kurduk sitede konu açmıştım linki vardı ama demo olması açısından burdan bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
refsiz link vermek zorundasınız

serdar5884

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem sağlam hem ucuz hosting firması

Uzun zamandır kendi kullandığım kaliteli ve ucuz hosting firması olan HOSTGATORu tavsiye edeceğim, bu firma aynı zamanda en iyi hosting firmaları arasındadır. çoğumuz zaten iyi bilir.

SINIRSIZ Alan adı ekleme (istediğin kadar site ekle)
SINIRSIZ Web Alanı
SINIRSIZ Trafik, SINIRSIZ webmail, 7/24 destek ve dahası...

ayrıca 25 dolar veya % 25 indirim kuponu kullanarak fiyatı düşürebilirsiniz
KUPON KODLARI
%25 indirim kuponu: indirimkazan
25 dolar indirim kuponu: turkiye

Ayrıca Hostgator'a üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi ve yardımı BURADAN alabilirsiniz...
kolay gelsin.

hector

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosttr.in/free-hosting.php bedava sınırsız hosting veriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5